Х’юстон поступово оговтується від руйнівної стихії

Х’юстон поступово оговтується від руйнівної стихії

Вже 11 вересня відновлять роботу школи

Х’юстон поступово оговтується від руйнівної стихії
Фото Shutterstock

Мер Х’юстона Сільвестр Тернер після здійсненого ним польоту на гвинтокрилі над містом заявив, що «місто в основному сухе». Також він зазначив, що дві області, які мають найбільше проблем  це Кінгвуд та Вест-Х’юстон. Про це повідомляє ABCNews.

Через шість після того, як ураган «Харві» обрушився на Техас, коли паводкові води почали повільно відступати, чиновники та жителі почали оцінювати наслідки його руйнівної дії.

Міські пошуково-рятувальні групи проводять поетапний пошук «від дверей до дверей» у сильно-затоплених районах Х’юстона, коли нарешті припинив іти дощ та покращилась погода.

Як повідомляється, за час стихії пожежна служба отримала близько 16 000 викликів., з яких 7 600 були пов’язані з водою. У четвер пожежників викликали 800 разів, з яких 22 випадки були пов’язані з водою.

За попередніми оцінками, в регіоні зруйновано 30 000-40 000 будинків, загинуло принаймні 39 осіб.

Рятувальники і досі розшукують 19 осіб, які пропали без вісти. З словами Тернера, число людей в притулках скорочується  також повідомляється, що поліція заарештувала 69 осіб, з них 8 – за мародерство.

Тернер пообіцяв, що вже за рік, гості міста і не побачать ознак, що там побував «Харві».

Притулок для тварин та Х’юстонський зоопарк відкриються сьогодні, а місцеві школі відновлять роботу та зможуть прийняти учнів 11 вересня.

Нагадаємо, масштабні повені, спричинені ураган, призвели до повного або часткового закриття американських нафтопереробних заводі, які зосереджені в регіоні. В результаті цього, об’єм нафтопереробних потужностей в США впав до мінімального рівня за 7 років.

Для стабілізації ситуації, Сполучені Штати прийняли рішення звернутись до Стратегічного нафтового резерву та взяти звідти 1 млн барелів нафти.

Мільйони галонів газу до США Європа доставляє танкерами, кількість яких цього тижня збільшилась до 40. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло