«Укрзалізниця» обіцяє у вересні ліквідувати дефіцит локомотивів

«Укрзалізниця» обіцяє у вересні ліквідувати дефіцит локомотивів

До кінця року, зокрема, буде відновлено 142 вантажні електровози

«Укрзалізниця» обіцяє у вересні ліквідувати дефіцит локомотивів
Фото Shutterstock

Робочий парк локомотивів «Укрзалізниці» в серпні поточного року збільшився на 55 одиниць, в цілому до кінця 2017 року буде відремонтовано 274 локомотива.

Про це повідомила прес-служба компанії з посиланням на в. о. її голови правління Євгена Кравцова.

«У вересні плануємо відновити ще 84 локомотива. Це дозволить вже на початку осені повністю ліквідувати дефіцит тягового рухомого складу, задовольнити потребу бізнесу і держави в залізничних перевезеннях», – сказав він.

За словами Кравцова, завдання «Укрзалізниці» – повернути в робочий парк якомога більше локомотивів в найкоротші терміни. Для цього розроблена комплексна програма відновлення експлуатаційного парку тягового рухомого складу.

До кінця року, зокрема, буде відновлено 142 вантажні електровози, 11 пасажирських електровозів, 40 вантажних тепловозів, шість пасажирських тепловозів і 75 маневрових. З них на афілійованих підприємствах будекапітально відремонтовано 78 локомотивів: на Дніпропетровському ТРЗ – 26 одиниць, Запорізькому ерз – 40 одиниць, Львівському ЛРЗ – 12 одиниць.

Крім цього, з початку року в виробничих підрозділах локомотивного господарства проведено 4000 поточних ремонтів електровозів, 1120 ремонтів тепловозів. На афілійованих підприємствах капітально відремонтовано 82 локомотива, що на 46 одиниць більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

У той же час керівник компанії нагадав, що зараз «Укрзалізниця» веде консультації з світовими виробниками тягового рухомого складу, зокрема, з General Electric і Siemens.

«Наша мета у співпраці зі світовими лідерами з виробництва тягового рухомого складу – організувати випуск локомотивів і ввести програму модернізації наявного парку. Локалізація ж виробництва на території України – це принципове питання для» Укрзалізниці «, – резюмував Кравцов.

Нагадаємо, що 9 серпня Кабмін звільнив Войцеха Бальчуна з поста керівника ПАТ «Укрзалізниця» (УЗ). Виконувати обов'язки голови правління залізниці уряд доручив Євгену Кравцову, першому заступнику міністра інфраструктури. Редакція Mind взяла у Кравцова інтерв’ю, у якому він поділився найближчими планами реформування УЗ. Дізнатися про найближчі зміни можна у матеріалі «В. о. голови правління «Укрзалізниці»: «Для мене стало відкриттям, що в УЗ є серйозна кадрова проблема».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло