Британські банки перевірять 70 млн рахунків у пошуку нелегальних мігрантів

Британські банки перевірять 70 млн рахунків у пошуку нелегальних мігрантів

Із січня 2018 року буде втілюватися план Терези Мей створити «вороже середовище» для нелегалів

Британські банки перевірять 70 млн рахунків у пошуку нелегальних мігрантів
фото Shutterstock

Починаючи з нового року, банки Великобританії перевірять всі 70 млн поточних банківських рахунків, щоб вирахувати з-поміж них нелегальних мігрантів, повідомляє The Guardian.

Очікується, що вже перша перевірка допоможе виявити близько 6000 мігрантів, у яких прострочена віза або взагалі її немає.

Такі перевірки будуть проводитися щокварталу в рамках плану прем’єр-міністра Терези Мей створити в Британії «вороже середовище» для незаконних мігрантів.

Після виявлення порушники мають бути депортовані, а їх рахунки закриті чи заморожені. Чиновники вважають, що погроза заморозити рахунки призведе до того, що більшість нелегалів самі покинуть країну разом з грішми.

Об'єднана рада допомоги мігрантам розкритикувала нововведення. Вона вважає, що через неминучі помилки постраждають також і мігранти, у яких є право перебувати в країні.

Закон також передбачає суворі покарання домовласникам і роботодавцям, які відповідно здають житло або надають роботу нелегалам.

Британський парламент прийняв новий закон про імміграцію в 2016 році. Він передбачає цілий ряд заходів, спрямованих на те, щоб нелегали добровільно залишили країну. У 2014 році були посилені правила відкриття рахунків. З того часу банки почали перевіряти міграційний статус майбутніх клієнтів.

Нагадаємо, Тереза Мей поставила в один ряд сепаратистів «ДНР/ЛНР» із терористами «Хезболли». Британський прем’єр стверджує, що окремі країни підтримують світовий тероризм і сепаратистів на Донбасі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло