Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Україна посіла 11-е місце серед економічно невільних країн

Україна посіла 11-е місце серед економічно невільних країн

10 країн з найнижчою економічною свободою – Іран, Чад, М’янма, Сирія, Лівія, Аргентина, Алжир, Республіка Конго, Центральноафриканська республіка і Венесуела

Україна посіла 11-е місце серед економічно невільних країн
Фото Shutterstock

Україна опустилася на 149-е місце за економічною свободою в рейтингу 159 країн і територій, тоді як торік посідала 135-е місце, передає Finclub.

Про це йдеться в доповіді “Економічна свобода в світі: щорічний звіт-2017” Інституту Фрайзера.

Доповідь складена на основі статистики по кожній країні за 2015 рік (останній рік, доступний для порівняння даних).

На перших місцях рейтингу Гонконг і Сінгапур, в топ-10 також увійшли Нова Зеландія, Швейцарія, Ірландія, Великобританія, Маврикій, Грузія, Австралія і Естонія.

10 країн з найнижчою економічною свободою – Іран, Чад, М’янма, Сирія, Лівія, Аргентина, Алжир, Республіка Конго, Центральноафриканська республіка і останнє, 159-е місце – Венесуела.

Критеріями економічної свободи, згідно з методологією Інституту Фрайзера, є особистий вибір, добровільний обмін, свобода виходити на ринки і конкурувати, безпека особистості і захищеність приватної власності.

Індекс вимірює 42 показники у п’яти сферах: частка держави; тягар податків і державні витрати; правова структура і захист прав власності; доступ до стабільних, забезпечених грошей; свобода міжнародної торгівлі; регулювання кредитування, праці та бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті