mind
На виставці творів Модільяні 20 картин виявилися підробками

На виставці творів Модільяні 20 картин виявилися підробками

Поліція почала кримінальне провадження проти організаторів виставки

На виставці творів Модільяні 20 картин виявилися підробками
фото з відкритих джерел

Поліція Італії почала розслідування стосовно трьох організаторів виставки робіт Амадео Модільяні, після того, як всі картини експозиції, крім однієї, виявилися підробкою. Про це повідомляє ВВС.

Виставка була відкрита в Генуї в березні минулого року, а вже в липні її закрили після того, як експерти почали підозрювати, що представлені картини є підробками, зазначає видання.

Мистецтвознавці дійшли висновку, що 20 картин є підробками.

Роботи Модільяні продаються на аукціонах за величезні суми. Але, за словами експертів, він – один з художників, якого найбільше копіюють. Підробки з виставки в Палаццо Дукале в Генуї тепер знищать – відповідно до законодавства Італії. Палац був змушений закрити експозицію на три місяці раніше, ніж планувалося, і тепер вимагає компенсації від приватних організаторів виставки.

Підробки робіт Модільяні і раніше призводили до скандалів.

У 1984 році з каналу в Ліворно виловили три мармурові голови, які були визнані втраченими творами митця. Насправді їх виготовили троє місцевих студентів заради жарту.

Лондонська галерея Тейт Модерн зараз демонструє велику виставку Модільяні, яка представлена як найповніша колекція творів італійського художника, що будь-коли проходила у Британії.

Художник, який помер 1920 року, відомий своїм зображенням видовжених образів людей. Одна з картин навіть фігурує в екранізації Стівена Кінга «Воно».

Нагадаємо, у середу, 17 січня, у кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) пройде зустріч «Едвард Мунк. Образи підсвідомості. Експресіонізм».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті