ОТП Банк змінив склад Наглядової ради

ОТП Банк змінив склад Наглядової ради

Припинив повноваження члена НР Тамаша Аттіли Ковача та призначив нового незалежного члена

ОТП Банк змінив склад Наглядової ради
Фото: Shutterstock

Єдиний акціонер банку АТ «ОТП Банк» – ВАТ« ОТП Банк» (Угорщина) прийняв рішення з 1 червня 2018 року припинити повноваження члена Наглядової ради (НР) АТ «ОТП БАНК» пана Тамаша Аттіли Ковача (Tamás Attila Kovács) та цієї ж дати призначити пана Аута Хенріка (Auth Henrik) на посаду члена НР АТ «ОТП Банк» (незалежного), на строк до дати проведення наступних річних загальних зборів акціонерів АТ «ОТП Банк» у 2019 році.

Відповідні зміни було ухвалено за результатами позачергових загальних зборів акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 1 червня 2018 року, повідомляє прес-служба фінустанови.

Як зазначається, до оновленого складу НР АТ «ОТП Банк» увійшли голова НР пан Золтан Майор (Zoltán Major), члени НР – пані Агнеш Юліанна Куммер (Ágnes Julianna Kummer), пан Петер Янош Беше (Péter János Bese), пан Габор Ілльєш (Gábor Illyés), пан Золтан Тотматьяш (Zoltán Tóthmátyás).

Крім того, до складу НР фінустанови увійшли 3 незалежних члена – пан Ентоні Радев (Anthony Radev), пан Шандор Ваці (Sándor Váci) та новопризначений пан Аут Хенрік (Auth Henrik).

АТ «ОТП Банк» – надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Нагадаємо: у травні фінустанова провела держреєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, зокрема, змінено тип акціонерного товариства і зареєстровано статут банку в новій редакції. Основні зміни стосуються повноважень НР, а також зміни типу акціонерного товариства банку – з публічного акціонерного товариства (ПАТ) на приватне акціонерне товариство (АТ), внаслідок чого відбулася зміна найменування банку.

Про актуальну ситуацію на банківському ринку України читайте в оновленому рейтингу банків Mind, за результатами якого ОТП Банк отримав 4 зірки, що підтверджує стабільний рівень життєздатності фінустанови.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті