Нацбанк скасував реєстрацію міжнародної платіжної системи Tyme

Нацбанк скасував реєстрацію міжнародної платіжної системи Tyme

Через перекази коштів у співпраці із забороненою в Україні російською платіжною системою

Нацбанк скасував реєстрацію міжнародної платіжної системи Tyme
Фото Shutterstock

Національний банк України скасував реєстрацію міжнародної платіжної системи Tyme, платіжною організацією якої є ТОВ «ФК «ОМП-2013», йдеться у повідомленні НБУ.

Відповідні рішення були прийняті правлінням НБУ та Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ 14 червня 2018 року.

«Причиною прийняття рішення стало отримання Національним банком України документально підтвердженої інформації від Служби безпеки України про те, що міжнародна платіжна система Tyme здійснює перекази коштів у співпраці із забороненою в Україні російською платіжною системою, що становить ризики виникнення загроз національній безпеці України», – повідомляє регулятор.

Крім того, центробанк попереджав всі платіжні системи, зокрема й міжнародну платіжну систему Tyme, про неприпустимість співпраці з платіжними системами, до яких Україною застосовано обмежувальні заходи (санкції), а також взаємодії із зазначеними платіжними системами через посередництво інших платіжних систем та організацій незалежно від їх юрисдикції. При цьому МПС Tyme запевняло НБУ про дотримання відповідних обмежень.

Так, у зв’язку зі скасуванням реєстрації міжнародної платіжної системи Tyme НБУ також ухвалив рішення про скасування реєстрації учасників цієї платіжної системи.

Міжнародна платіжна система Tyme повинна припинити надання послуг з переказу до 20.06.2018 та завершити взаєморозрахунки за здійсненими переказами в платіжній системі згідно з правилами платіжної системи та відповідними договорами.

Крім того, НБУ наголошує, що будь-які дії, спрямовані на порушення або обхід обмежень, установлених законодавством, є неприпустимим, та закликає учасників платіжного ринку сумлінно дотримуватися українського законодавства.

Нагадаємо, днями НБУ посилив оверсайт за діяльністю платіжних систем, їх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло