mind
Facebook оштрафували на 500 000 фунтів за зв’язок із Cambridge Analytica

Facebook оштрафували на 500 000 фунтів за зв’язок із Cambridge Analytica

Компанія порушила два пункти закону про захист персональних даних від 1998 року

Facebook оштрафували на 500 000 фунтів за зв’язок із Cambridge Analytica
Марк Цукерберг
фото з Фото Mark Zuckerberg Facebook

Facebook  оштрафували на 500 000 фунтів, на максимальну суму, через скандал компанії з Cambridge Analytica. Про це повідомляє The Guardian.

Штраф нараховано за два порушення закону про захист даних. Експерти дійшли висновку, що соціальна мережа не змогла захистити персональні дані своїх користувачів та не була  чесною щодо того, яким чином ці дані збиралися третіми сторонами.

«Facebook не змогла забезпечити такий захист, який вони мали надати згідно із законом про захист даних, – сказала суддя Елізабет Денхам. – Штрафи та судове покарання є покаранням для поганих учасників, але моя реальна мета – змінити та відновити довіру до нашої демократичної системи».

Голова парламентського комітету з розслідування дезінформації в інтернеті  сказав, що є важливим, щоб спільнота знала про те, чи збирають і інші організації їх дані із Facebook.

Більше про ситуацію із витоком персональних даних мільйонів користувачів соцмережі можна дізнатись із матеріалу Mind «Обережно, Facebook: чому виник скандал із використанням персональних даних».

Як повідомлялось, генеральному директору компанії довелось давати дводенні свідчення у Конгресі США, а потім і в Європарламенті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті