mind
Заступник міністра фінансів Сергій Марченко йде у відставку

Заступник міністра фінансів Сергій Марченко йде у відставку

Новими заступниками міністра фінансів можуть стати Сергій Верланов і Юрій Джигир

Заступник міністра фінансів Сергій Марченко йде у відставку
Заступник міністра фінансів України Сергій Марченко

Заступник міністра фінансів України Сергій Марченко подав заяву про відставку, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У секретаріаті Кабінету міністрів обробляються відповідні матеріали щодо звільнення Марченко С.М. з посади заступника міністра фінансів України», – йдеться у відповіді секретаріату уряду на запит агентства.

Як зазначається, раніше Марченко заявляв про намір подати у відставку зі своєї посади після того, як в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова визначиться з кандидатом для його заміни.

Сергій Марченко і Юрій Буца були призначені заступниками міністра фінансів у травні 2016 року.

Раніше джерело в уряді заявило про намір Марченка і Буци подати у відставку після рішення парламенту звільнити главу Мінфіну Данилюка.

Як повідомлялося, новими заступниками міністра фінансів можуть стати Сергій Верланов і Юрій Джигир, які в якості претендентів на посади заступників міністра фінансів заповнили декларації за 2017 рік у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з декларацією Джигира, він є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Фіск Інформ». За підсумками минулого року, він задекларував 2 млн грн доходу від підприємницької діяльності.

Верланов є головним юристом в юридичній фірмі «Саєнко Харенко» та за підсумками минулого року задекларував 2 млн грн заробітної плати, отриманої за сумісництвом, свідчать дані реєстру.

Раніше Марченко заявляв, що без отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду (МВФ) успішний вихід України на ринки зовнішніх запозичень практично неможливий.

У свою чергу, в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова днями анонсувала плани щодо нарощування розмірів позик, зокрема, відновленяя випуску бондів у євро, а дещо пізніше – і в інших іноземних валютах, таких як китайський юань.

Як писав Mind, 7 червня Верховна Рада відправила у відставку главу Мінфіну Олександра Данилюка за поданням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, після чого Кабмін призначив Маркарову в.о. міністра фінансів.

Крім того, раніше джерело в уряді заявило про намір Марченка і Буци подати у відставку після рішення парламенту звільнити главу Мінфіну Данилюка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті