«Одеський авіаційний завод» будуватиме літаки в кооперації з чехами та американцями
Буде створений міжнародний Регіональний Сервісний Центр для запровадження ряду процедур і процесів щодо навчання курсантів і пілотів за програмами НАТО

ДП «Одеський авіаційний завод» разом із американською компанією Aviastar Invest Corp та чеською DISTAR CZ a.s. здійснюватимуть розробку та виробництво літаків в Україні, повідомляє «Укроборонпром».
Окрім того, підприємства домовились про створення міжнародного Регіонального Сервісного Центру для проведення поточного і капітального ремонту літаків і вертольотів, а також запровадження ряду процедур і процесів у контексті організації навчання курсантів і пілотів за діючими програмами НАТО.
«Міжнародне співробітництво у сфері авіабудування – це основа для розвитку українських авіапідприємств. Україна є однією з небагатьох країн у світі, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить ефективно інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему», – підкреслив Олександр Пащенко, Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» з авіабудування.
Нагадаємо, що під час міжнародного авіасалону Farnborough Airshow-2018 відбулось підписання Генеральної угоди між ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та Aviall Services, Inc., підрозділом компанії Boeing. Завдяки співпраці з американцями держпідприємство планує налагодити безперебійний випуск пасажирських Ан-148, Ан-158 та транспортника Ан-178.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].