Швейцарія заборонила імпорт кількох моделей дизельних Mercedes-Benz та Porsche

Швейцарія заборонила імпорт кількох моделей дизельних Mercedes-Benz та Porsche

З 17 серпня в країні припинять реєструвати Mercedes Vito та Porsche Macan і Cayenne

Швейцарія заборонила імпорт кількох моделей дизельних Mercedes-Benz та Porsche
фото з pixabay.com

Влада Швейцарії заборонила реєстрацію деяких нових автомобілів Mercedes-Benz та Porsche з дизельними двигунами, які показували неправдиву інформацію щодо їх шкідливих викидів. Про це повідомляє Car&Bike із посиланням на заяву агентства доріг Astra.

Зазначається, що це рішення стосуватиметься автомобілів, імпортованих з 17 серпня. Транспортні засоби визначених моделей, які вже були ввезені до Швейцарії, можуть використовуватись і надалі, але після модифікації.

Під заборону потрапили Mercedes Vito з 1,6-літровими дизельними двигунами, Porsche Macan з 3-літровими дизельним двигунами та Porsche Cayenne з 4,2-літровими дизельним двигунами.

Автоконцерн Daimler сказав, що припинив експортувати моделі Vito після того, як німецька влада у травні наказала відкликати їх для виправлення недоліків та припинила їх реєструвати.

Нагадаємо: після гучного скандалу, який розгорівся навколо концерну Volkswagen у 2015 році, коли автовиробника впіймали на встановленні ПЗ, що навмисно приховувало справжні показники викидів, регулятори в усіх країнах стали більш пильно стежити за відповідністю автомобілів екологічним стандартам.

У червні цього року німецька прокуратура постановила, що автоконцерн Volkswagen має сплатити 1 млрд євро у справі про маніпуляції з програмним забезпеченням, встановленим на авто з дизельними двигунами.

Автовиробнику довелось сплатити найбільший в історії штраф за це в США.

Як повідомлялось, нещодавно Міністерство транспорту Японії виявило, що японські автовиробники Mazda, Suzuki та Yamaha фальсифікували результати тестувань на економію пального та на викиди у своїх автомобілях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті