Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Американський регулятор заборонив ще одній компанії з Китаю імпортувати товари до США через порушення патентів

Американський регулятор заборонив ще одній компанії з Китаю імпортувати товари до США через порушення патентів

Комісія з міжнародної торгівлі підтвердила, що китайська Hytera скопіювала чотири запатентованих технологій компанії Motorola

Американський регулятор заборонив ще одній компанії з Китаю імпортувати товари до США через порушення патентів
фото www.hytera.com

Комісія з міжнародної торгівлі США (ITC) опублікувала Ухвалу, яка підтверджує, що китайська компанія Hytera Communications Corporation Limited  у своїх продуктах порушила чотири патенти компанії Motorola Solutions . Як наслідок, регулятор заборонив імпортувати та продавати товари китайського виробника в США. Про це йдеться в повідомленні на сайті Motorola.

Зазначається, що рішення почне діяти приблизно з 15 січня 2019 року.

Рішення ITC також було підтверджено висновком адміністративного суду, що Hytera «безсумнівно скопіювала кілька запатентованих технологій Motorola».

«Підтвердження Комісією висновків суду є значною перемогою для Motorola Solutions та ще одним важливим кроком на підтвердження того, що Hytera понесе відповідальність за її послідовні порушення наших патентів», – сказав Марк Хакер, головний юрисконсульт Motorola.

«Motorola інвестувала значні ресурси в дослідження, розробку та поставку нових та інноваційних продуктів для наших клієнтів по усьому світу. Hytera зухвало та неодноразово копіювала нашу фірмову інтелектуальну власність. Кінцеве рішення ITC підтверджує наші глобальні зусилля, направлені на те,щоб зупинити протиправну поведінку Hytera та захистити портфель технологій Motorola», – додав він.

Нагадаємо, слідом за скандальним розслідуванням із китайською ZTE у США відкрили розслідування проти Huawei, обидві компанії підозрюють у порушеннях санкційного режиму стосовно Ірану.

З огляду на це, китайським компаніям Huawei і ZTE заборонили постачати технологічне обладнання для мобільних мереж нового покоління 5G в Австралію.

Як повідомлялось, днями стало відомо, що Німеччина також побоюється допускати китайські компанії до встановлення мереж нового покоління у себе в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті