Мей, як і Макрон та Трамп, не їде до Давосу через проблеми «вдома»

Мей, як і Макрон та Трамп, не їде до Давосу через проблеми «вдома»

Прем’єр-міністр Британії зосередиться на вирішенні питання Brexit

Мей, як і Макрон та Трамп, не їде до Давосу через проблеми «вдома»
Тереза Мей, прем'єр-міністр Великобританії
фото Shutterstock

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей приєдналась до низки політиків, які скасували свою поїздку на щорічний Всесвітній економічний форум (WEF) в Давосі через внутрішньополітичні проблеми у своїй країні. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами її представника, переговори щодо Brexit не дозволять їй поїхати в Швейцарію. Всього за 10 тижнів до того, як Великобританія має вийти зі складу ЄС, Мей намагатиметься заключити компромісну угоду зі своїми супротивниками.

Видання зазначає, що Мей є третім лідером, який «випав» зі щорічної зустрічі в Давосі.

Раніше про аналогічне рішення повідомив президент США Дональд Трамп. Він та його делегація не поїдуть на WEF через «шатдаун», який розпочався в країні у ніч на 22 грудня 2018 року та став найдовшим за всю історію США.

Пізніше від поїздки відмовився і президент Франції Еммануель Макрон через напружений графік та ситуацію з «жовтими жилетами».

Нагадаємо: днями британський парламент відхилив угоду про Brexit, яка була затверджена прем’єр-міністром Терезою Мей з ЄС.

Більше про історичну поразку Терези Мей і про  те, як це вплине на майбутнє Британії і Євросоюзу – в матеріалі Mind «Провал плану Brexit. Що чекає Британію та Терезу Мей».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті