Мей та Юнкер провели «конструктивні переговори» та закликали свої команди продовжувати «вивчати варіанти»

Мей та Юнкер провели «конструктивні переговори» та закликали свої команди продовжувати «вивчати варіанти»

Сторони знову зустрінуться для переговорів найближчими днями

Мей та Юнкер провели «конструктивні переговори» та закликали свої команди продовжувати «вивчати варіанти»
фото pixabay.com

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей провела в Брюсселі «конструктивні переговори» з президентом Єврокомісії Жан-Клод Юнкером щодо угоди про майбутній вихід Британії зі складу Євросоюзу. Про це йдеться у їхній спільній заяві, опублікованій на сайті Єврокомісії.

«Двоє лідерів погодились із тим, що переговори були конструктивними і закликали свої групи продовжити вивчення варіантів в позитивному дусі. Вони знову розглядатимуть прогрес в найближчі дні, з огляду на стиснуті терміни та історичне значення угоди, яка дозволить ЄС та Британії встати на шлях глибокого та унікального майбутнього партнерства», зазначається в заяві.

Під час зустрічі Юнкер та Мей, зокрема обговорювали питання юридичних гарантій, які можуть бути надані обом сторонам, підтвердили своє зобов’язання уникнути жорсткого кордону з Ірландією та наголосили на необхідності поважати цілісність внутрішнього ринку ЄС.

Прем’єр-міністр Британії та президентом ЄК домовились знову зустрітись та провести чергові переговори до кінця лютого.

Нагадаємо: днями стало відомо, що ЄК допускає, що вихід Великобританії зі складу Євросоюзу може бути перенесений на більш пізній термін.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло