Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Телеком-провайдер Orange придбав 100% акцій SecureData і SensePost

Телеком-провайдер Orange придбав 100% акцій SecureData і SensePost

Обидві компанії працюють у сфері кібербезпеки

Телеком-провайдер Orange придбав 100% акцій SecureData і SensePost
фото Shutterstock

Телеком-провайдер Orange придбав дві компанії, які працюють у галузі кібербезпеки. Йдеться про компанії SecureData і SensePost, однак сума угоди не розкривається, передає InVenture.

SecureData має 25-річний досвід розробки кіберрішень для оцінки ризиків, виявлення загроз, захисту ІТ-активів і швидкого реагування на атаки. З 2016 року компанія щороку демонструє зростання на рівні 20%. У 2018 році річний дохід SecureData досяг близько 50 млн євро.

Консалтинговий підрозділ SensePost вивчає кіберзлочинність, а також веде дослідження в сфері безпеки і проводить т.зв. «тести на проникнення».

Штат SecureData налічує понад 200 співробітників у Великобританії і Південній Африці. Купівля компанії дозволить Orange розширити спектр послуг, тим самим посиливши позиції на ринку.

«Ми пишаємося придбанням SecureData, яке стане важливою віхою в розвитку Orange на європейському ринку кібербезпеки. У міру того як світ все більше покладається на цифрові технології, кібербезпека стала сьогодні найважливішим аспектом як для великих, так і малих компаній. Ми переконані, що об'єднаний досвід Orange Cyberdefense і SecureData захистить цінності наших клієнтів», – сказав Хʼю Фулон, директор Orange з кібербезпеки.

Для SecureData угода вигідна тим, що доступ до підрозділів Orange у Франції і Бельгії та бази із 3 тисяч міжнародних компаній дасть серйозний поштовх до розвитку компанії.

«Ставши частиною Orange, ми зможемо краще виконувати міжнародні потреби наших клієнтів, а також надавати послуги в сфері кібербезпеки клієнтам Orange у Великобританії», – зазначив Ян Браун, виконавчий директор SecureData.

Більше про масштабні угоди зі злиття і поглинання – у матеріалі Mind «Угода року: хто найбільше вплинув на ринок у 2018-му».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті