Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Приватні нотаріуси України проведуть страйк 25 лютого – Нотаріальна палата

Приватні нотаріуси України проведуть страйк 25 лютого – Нотаріальна палата

У цей день також не відбуватимуться нотаріальні дії

Приватні нотаріуси України проведуть страйк 25 лютого – Нотаріальна палата
Фото: pixabay

Приватні нотаріуси 25 лютого проведуть мирні збори під Кабінетом міністрів «Нотаріат проти корупційних і рейдерських схем», передає Інтерфакс-Україна із посиланням на відповідне рішення ради Нотаріальної палати України (НПУ).

«У цей день також не відбуватимуться нотаріальні дії – з метою привернення уваги суспільства до вимог нотаріальної спільноти про необхідність внесення змін до положення нормативно-правових актів, що регулюють сфери державної реєстрації та нотаріату», – наголошується в повідомленні.

У той же час, згідно з ним, до акції не будуть залучатися державні нотаріуси, які в цей день будуть вести прийом громадян, а також приватні нотаріуси, які працюють в округах, де здійснюють діяльність менше двох нотаріусів.
НПУ закликала Мін'юст реагувати на цю акцію нотаріусів «без негативного підтексту, застосування адміністративного ресурсу і спроб застосовувати санкції».

Відносини між нотаріусами та Мін'юстом загострилися після ініціативи міністерства, закріпленої рішенням Кабміну, відновлювати доступ нотаріусів до Держреєстру тільки після проходження спеціальних іспитів.

Раніше, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернувся до міністерства юстиції по допомогу у зупиненні незаконного виведення активів банків-банкрутів, які потрапили в управління фондом, за допомогою державних реєстраторів і нотаріусів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті