У Нью-Йорку відкрили власну «Ейфелеву вежу» (ВІДЕО)

У Нью-Йорку відкрили власну «Ейфелеву вежу» (ВІДЕО)

Щоб дістатися до її вершини, потрібно пройти 154 сходових прольоти

У Нью-Йорку відкрили власну «Ейфелеву вежу» (ВІДЕО)
hudsonyardsnewyork.com

У Нью-Йорку на Манхеттені з'явився новий apт-об'єкт Vessel. Це диво архітектурної думки має 154 сходових прольоти і 2,5 тисячі сходинок. Творці Vessel сподіваються, що його чекає слава паризької Ейфелевої вежі, пише TUT.by.

45-метрове переплетення сходів зі скла і сталі отримало назву Vessel («кровоносна судина»). За задумом його творців, цей об’єкт є символом і невід'ємною частиною «живого організму міста».

На створення об'єкта пішло два роки. Урочисте відкриття пройшло 15 березня (відео).

Загалом Vessel схожий на оглядовий майданчик, що нагадує лабіринт. Його  діаметр біля основи складає 15 метрів, у верхній частині – близько 46 метрів. Кожен сходовий проліт абсолютно ідентичний іншим, через що створюється враження нескінченних східців.

У Нью-Йорку відкрили власну «Ейфелеву вежу» (ВІДЕО)
hudsonyardsnewyork.com

Для тих, хто подолає 154 сходових прольоти, обіцяють незабутній краєвид на місто з різних ракурсів. Ну а для не дуже спортивних, а також для людей з обмеженими можливостями передбачено ліфт.

Vessel є головним символом комплексу Хадсон-Ярдс. Комплекс розташовується на території, за площею співставній з Центральним парком, і включає в себе ресторани, торгові центри, хмарочоси.

Автори проекту сподіваються, що Vessel буде популярний у жителів мегаполісу і туристів так само, як Ейфелева вежа в Парижі.

Нагадаємо, нещодавно влада Нью-Йорка не дозволила Amazon будувати тут свою штаб-квартиру. Більше про це – в матеріалі «Вигнання Amazon: чи перемогли ньюйорківці в боротьбі з корпорацією «.

Раніше повідомлялося, що скульптор, який створив статую Атакуючого Бика (Charging bull) на Уолл-стріт, хоче демонтувати встановлену іншою організацією статую Безстрашної Дівчинки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті