P&O Maritime «зайшла» в Одеський порт

P&O Maritime «зайшла» в Одеський порт

Українська «дочка» глобального оператора портових послуг DP World Group зайшла в третій український порт

P&O Maritime «зайшла» в Одеський порт
Фото: Facebook/P&O Maritime Ukraine

Буксирна компанія P&O Maritime Ukraine (колишня LB Shipping) у понеділок розпочала надавати буксирні послуги в Одеському порту, повідомляє видання «Порти України» з посиланням на прес-службу компанії.

Відповідний лист направлено в .о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвісу Вецкагансу  й Одеській філії ДП «АМПУ».

Одеса стала третім морським портом України, в якому буде працювати представник найбільшого світового оператора, після морських портів «Южний» і «Чорноморськ». Для роботи в Одесі укладено договори з провідними світовими судноплавними компаніями.

Нагадаємо: у січні 2018 року P&O Maritime, власником якої є глобальний портовий оператор DP World, придбала українську буксирну компанію LB Shipping і почала надавати буксирні послуги в порту «Южний». Сума угоди не розголошувалася. Через деякий час після початку роботи LB Shipping змінила назву на P&O Maritime Ukraine. У липні 2018 року P&O Maritime Ukraine почала надавати буксирні послуги в порту «Чорноморськ». Компанія в 2018 році провела 3164 буксирних операції і опрацювала 1094 судна.

Раніше повідомлялося, що Адміністрація морських портів України уклала меморандум про взаєморозуміння з компанією DT World, що входить до складу найбільшого світового портового оператора DP World.

P&O Maritime – глобальний оператор портових послуг, створений у Великобританії в 1834 році. Надає різні портові послуги в усьому світі. Має у своєму розпорядженні власний флот із буксирів, швартових і науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році компанію придбала DP World.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло