Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Гнучкі смартфони Samsung Galaxy Fold зламались у перші дні використання – CNN

Гнучкі смартфони Samsung Galaxy Fold зламались у перші дні використання – CNN

Також користувачі скаржилися на мерехтіння

Гнучкі смартфони Samsung Galaxy Fold зламались у перші дні використання – CNN
Galaxy Fold

Декілька журналістів, які мали ранній доступ до гнучких смартфонів Samsung Galaxy Fold, заявили, що їхні нові гаджети зламалися за кілька днів використання. Про це повідомляє CNN.

Оглядач Марк Гурман із Bloomberg сказав, що його гаджет «був повністю зламаний та непридатний до використання всього за два дні». У серії дописів у Twitter він наголосив, що екран смартфону зламався після того, як він зняв із нього захисну плівку. За його словами, пізніше йому стало відомо, що цю захисну плівку знімати не можна.

Журналіст Дітер Бон із The Verge також поскаржився на проблеми з пристроєм після двох днів використання. Він зазначив, що на місці складання екрану Galaxy Fold з’явилась опуклість, яка створює спотворення картинки. Бон вважає, що причиною став дефектний шарнір.

Інші рецензенти вказали на постійне мерехтіння екрану.

Нагадаємо: передзамовлення на Samsung Galaxy Fold стартували минулого тижня на вихідних. Днями компанія повідомила, що в США партія перших смартфонів Samsung Galaxy Fold із гнучкими екранами була розпродана практично відразу після початку прийому попередніх замовлень, незважаючи навіть на високу ціну в майже $2000.

Нагадаємо: Samsung представив смартфон із гнучким дисплеєм і підтримкою 5G-мереж Galaxy Fold наприкінці лютого 2019 року. У США старт продажів новинки запланований на 26 квітня. Ціна смартфона – $1980, що на $1000 перевищує вартість попередніх моделей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті