Примирення гігантів: Amazon та Google домовилися про взаємне надання відеопослуг

Примирення гігантів: Amazon та Google домовилися про взаємне надання відеопослуг

Співпраця розпочнеться вже найближчими місяцями

Примирення гігантів: Amazon та Google домовилися про взаємне надання відеопослуг
фото pixabay.com

Компанії Google та Amazon домовилися припинити взаємне бойкотування послуг відеосервісів. Про це повідомляє Businesswire.

Зазначається, що вже найближчими місяцями застосунок YouTube стане доступним на Amazon Fire TV та старт-телевізорах Fire TV Edition, тоді як Prime Video від Amazon з’явиться на Google Chromecast та Android TV.

«Ми раді представити застосунок Prime Video для Chromecast і Android TV, а також надати нашим клієнтам зручний доступ до улюблених шоу та фільмів», – сказав Ендрю Беннет, глава відділу розвитку бізнесу в Prime Video.

Флагманський застосунок YouTube стане для користувачів найпростішим способом перегляду улюбленого контенту на Fire TV. Користувачі зможуть увійти в наявний обліковий запис YouTube, отримати доступ до повної бібліотеки контенту та переглядати відео в форматі 4K HDR зі швидкістю 60 кадрів на секунду на відповідних пристроях. Крім того, автономні додатки YouTube TV та YouTube Kids також будуть випущені наприкінці цього року на пристроях Fire TV і Smart TV Edition.

Користувачі Chromecast та Android TV матимуть легкий доступ до каталогу Prime Video, включно з останніми сезонами серіалів Amazon, серед яких «Чарівна місіс Мейзел», «Ханна», «Повернення додому», та оригінальними фільмами компанії.

Раніше повідомлялося, що Amazon закриває свій магазин у Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті