Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
Коломойський подав ще п'ять позовів проти НБУ в справі ПриватБанку – ЗМІ

Коломойський подав ще п'ять позовів проти НБУ в справі ПриватБанку – ЗМІ

За даними джерела, перші слухання пройдуть у суді 10, 22 і 23 травня

Коломойський подав ще п'ять позовів проти НБУ в справі ПриватБанку – ЗМІ
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

19 квітня Ігор Коломойський подав до Господарського суду Києва 5 нових позовів до Національного банку України (НБУ) та ПриватБанку. Про це з посиланням на власні джерела пише НВ бізнес. Непрямим підтвердженням є одне з проваджень у реєстрі судових рішень.

За даними джерела, перші слухання пройдуть у суді 10, 22 і 23 травня.

Юристи пояснюють такий хід Коломойського бажанням підстрахувати рішення Печерського суду, яке було прийнято пізно ввечері 20 квітня, яким позов Коломойського щодо розірвання договору особистої поруки за кредитами рефінансування, виданих ПриватБанку НБУ на суму 9,2 млрд грн, було задоволено.

«Подання Ігорем Коломойським нових позовів до Господарського суду Києва про визнання недійсним його поручительства перед НБУ за кредитами рефінансування ПриватБанку, серед іншого, може свідчити про обізнаність його юристів щодо відсутності правових наслідків, на які розраховував позивач при зверненні до суду. І найголовніше – про наявності достатніх правових підстав для обов'язкового скасування рішення Печерського районного суду Києва, оголошеного в суботу (20 квітня) о пів на десяту вечора, і яким був розірваний договор особистого поручительства Ігоря Коломойського, в апеляційному порядку», – повідомили в юридичній компанії Asters.

Нагадаємо: 20 квітня суд розірвав договір поруки Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку.

Раніше Окружний суд Києва виніс два рішення на користь Коломойського щодо Приватбанку – скасував рішення НБУ, яким визначено перелік пов'язаних із ПриватБанком фізичних та юридичних осіб.

Крім того, цей суд 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною. Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду та впевнені у своїй правоті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті