Екс-гендиректор Google йде з ради директорів Alphabet
Ерік Шмідт продовжить роботу в якості технічного радника Alphabet

Колишній генеральний директор компанії Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) покине раду директорів Alphabet в червні 2019 року.
Про це йдеться в прес-релізі Alphabet Inc, розміщеному на сайті компанії
Місце Шмідта займе Робін Л. Вашингтон (Robin L. Washington) – бізнес-лідер з великим досвідом роботи у сфері фінансів і операцій. У Alphabet вона працюватиме в Комітеті з розвитку лідерства і винагород. Відмічається, що після більш ніж 18 років у раді директорів Шмідт не претендує на переобрання по закінченню терміна його повноважень 19 червня 2019 року.
Шмідт продовжить роботу в якості технічного радника Alphabet.
Ерік Шмідт був членом ради директорів Alphabet з березня 2001 року. Він був головним виконавчим директором Google з липня 2001 року по квітень 2011 року і його головою з квітня 2011 року по січень 2018 року.
Окрім Шмідта на переобрання в раду директорів із закінчення терміну повноважень також не претендує Дайан Грін (Diane Greene), яка є членом ради директорів з січня 2012 року. Грін обіймала посаду генерального директора Google Cloud з грудня 2015 року по січень 2019.
Компанія Google була заснована Ларрі Пейджем (Larry Page) і Сергієм Брином (Sergey Brin) у вересні 1998 року. Відтоді компанія виросла до більш ніж 100 000 співробітників по всьому світу завдяки широкому спектру популярних продуктів і платформ.
Alphabet стала материнською холдинговою компанією Google у жовтні 2015 року. Виручка Alphabet минулого року склала $136,8 млрд у 2018 році. При цьому 85% доходів компанії забезпечила реклама (через Google, YouTube, Google Maps, Google Ads і т.д.).
Нагадаємо: Amazon та Google домовилися про взаємне надання відеопослуг. Співпраця розпочнеться вже найближчими місяцями.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].