Торгові переговори між Китаєм та США зайшли в глухий кут – джерела

Торгові переговори між Китаєм та США зайшли в глухий кут – джерела

Трамп звинувачує в усьому китайців: «У нас вже була угода, але вони її порушили».

Торгові переговори між Китаєм та США зайшли в глухий кут  – джерела
фото pixabay.com

Переговори між США і Китаєм очевидно  зайшли в глухий кут, оскільки обидві сторони не можуть домовитися про проведення наступного раунду переговорів,передає  CNBC.

Дата проведення наступних переговорів «змінюється», оскільки неясно, про що будуть домовлятися обидві сторони, повідомили два джерела, ознайомлені про хід переговорного процесу.

Обидві сторони погіршили свої позиції на цьому тижні. Китай скоротив замовлення на свинину в США, а китайські державні ЗМІ дають націоналістичний сигнал і все більше закликають розірвати зв’язки з США.

Тим часом адміністрація Трампа включила китайську телекомунікаційну компанію Huawei в чорний список підприємств і заборонила мати з нею справу – раніше США не вдавалися до цього заходу, щоб покращити відносини на торгових переговорах.

Китай запросив торгову делегацію США в Пекін, і на цьому тижні міністр фінансів Стівен Мнучін був готовий прийняти цю пропозицію. Але джерела повідомляють, що обговорення графіка так і не відбулося через введення санкцій адміністрацією Трампа проти Huawei.

Президент США Дональд Трамп в ході п'ятничного виступу на конференції Національної асоціації ріелторів США заявив про те, що угода між США і КНР нібито була майже досягнута, але «Китай відмовився її укладати».

«У нас насправді була угода, але вони (китайці – ред.) її порушили, ок?», – сказав президент США.

Акції падають після повідомлень про те, що торгові переговори зайшли в глухий кут. Три основні індекси США закрилися в п'ятницю на низхідних позначках.

Індекс Dow Jones знизився на 0,4% до позначки 25 763 пунктів. S&P 500 знизився на 0,6% до 2 859 пунктів. Nasdaq втратив 1%, завершивши сесію на позначці 7 816 пунктів.

Нагадаємо, напередодні Трамп заборонив використовувати Huawei у США та ввів надзвичайний стан.

Раніше Китай назвав три причини, чому він не може досягти торгової угоди з США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті