Фінансування потреб оборонно-промислового комплексу України збільшилося до 3,2 млрд грн

Фінансування потреб оборонно-промислового комплексу України збільшилося до 3,2 млрд грн

Завдяки цим коштам за три роки підприємствами ОПК впроваджено виробництво 200 розробок новітнього озброєння та військової техніки

Фінансування потреб оборонно-промислового комплексу України збільшилося до 3,2 млрд грн
Фото: УНІАН

Фінансування потреб оборонно-промислового комплексу України збільшилося з 30 млн грн у 2016 році до 3,2 млрд грн у 2018 році. Про це під час «години запитань до Уряду» повідомив перший віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

«Міністерство економічного розвитку домоглося збільшення  фінансування ОПК з 30 млн в 2016 року до 3,2 млрд грн 2018 року. Завдяки цим коштам за три роки підприємствами ОПК впроваджено виробництво 200 розробок новітнього озброєння  та військової техніки», – повідомив він.

З кінця 2014 року, для забезпечення обороноздатності країни до силових структур було передано близько 26 000 одиниць озброєння та військової техніки українського виробництва. 7 000 з них – це абсолютно нові та модернізовані зразки.

На державному Конструкторському бюро «Луч» завершено створення  виробництва комплексів «Вільха» із дальністю ураження понад 100 км та комплексів «Нептун», а також створено виробничі потужності для серійного виготовлення набоїв для стрілецької зброї на підприємстві «Форд».

«Це боєприпаси калібрів 5,45 мм, 7,62 мм, що дозволить забезпечити набоями Україну в цілому», – додав Кубів.

Крім того, створено виробництво корпусів для боєприпасів калібром від 100 до 155 мм на державній компанії «Артем», а такими технологіями виробництва володіють лише 4 країни – США, Туреччина, Китай, Південна Корея і тепер Україна.

Мінекономрозвитку створює умови для розвитку підприємств бронетанкової галузі.

«Ми розкрили і розширили вироблення дизельних двигунів для бронетанкової техніки. В тому числі танків «Оплот» на заводі імені Малишева, бронетранспортерів БТР-4,БТР-3 на Харківському конструкторському бюро машинобудування та Київському бронетанковому  заводі», – зазначив Кубів.

Про те що і в якій кількості може запропонувати світові вітчизняний ВПК читайте в матеріалі Mind «Чи буде Україна значним експортером зброї «.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло