Захворіло у світі
862,234 особи
Померло у світі
42,404 особи
Вилікувалось у світі
178,836 осіб
Захворіло в Україні
669 осіб
Померло в Україні
17 осіб
Вилікувалось в Україні
10 осіб
Мета РФ: повернення українського газового ринку під контроль «Газпрому» – Коболєв

Мета РФ: повернення українського газового ринку під контроль «Газпрому» – Коболєв

Одним з ключовим елементів стратегії «Газпрому» є припинення транзиту через Україну

Мета РФ: повернення українського газового ринку під контроль 	«Газпрому» – Коболєв
Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

«Газпром» давно не приховує своїх планів на наступну зиму – вони збираються повністю припинити транзит газу територією України та шантажувати Україну та країни ЄС газовою кризою. Про це повідомив голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв на своїй сторінці у Facebok.

На думку Коболєва, кінцева мета російської сторони – завершити будівництво Північного Потоку та запустити його в експлуатацію за російськими, а не європейськими правилам та газова капітуляція Української влади, як це було в січні 2009 року, та повернення українського газового ринку під контроль «Газпрому».

«Одним з ключовим елементів стратегії «Газпрому» є припинення транзиту через Україну з покладанням відповідальності на нас самих», – написав Андрій Коболєв.

Цитата: «...чтобы в I квартале 2020 г. «Газпром» смог снабжать потребителей в Европе без использования украинского...

Опубликовано Andriy Kobolyev Среда, 19 июня 2019 г.

Раніше голова «Нафтогазу» також прокоментував заяву керівника юрдепартаменту «Газпрому» Сергія Кузнеця щодо неможливості укласти контракт з «Нафтогазом» на європейських умовах. За словами Кузнеця анбандлінг «Натогазу» унеможливлює співробітництво з «Газпромом». 

Йдеться про постанову Кабінету міністрів та анбандлінг.

«Якщо при виділенні незалежного оператора ГТС Україна застосує невірну модель, яка не в повній мірі відповідатиме європейському праву – росіяни цим обов’язково скористаються. Наприклад, якщо новий оператор отримає ГТС на умовах договору господарського відання – це стане справжнім подарунком для Кремля», – написав Коболєв.  

Одним з ключовим елементів стратегії Газпрому є припинення транзиту через Україну з покладанням відповідальності на нас...

Опубликовано Andriy Kobolyev Вторник, 18 июня 2019 г.

Раніше повідомлялося, що «Газпром» запропонував українській стороні розглянути можливість підписання мирової угоди, яка б дозволила створити умови для більш конструктивних взаємин в рамках наступних контрактів з 1 січня 2020 року і на поставку газу та транзит. Проте, «Нафтогаз» спростував інформацію стосовно будь-яких пропозицій щодо мирової угоди з боку «Газпрому».

Нагадаємо: Польща заявила про свою готовність приєднати свій газопровід до української ГТС. Пропускна здатність газорозподільної системи складатиме 2 млрд куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію