Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
США сподіваються на відновлення переговорів з КНР, але на жодні умови щодо мит не підуть

США сподіваються на відновлення переговорів з КНР, але на жодні умови щодо мит не підуть

Вашингтон хоче, щоб Пекін повернувся за стіл переговорів з обіцянками, від яких відмовився перед тим, як переговори перервалися

США сподіваються на відновлення переговорів з КНР, але на жодні умови щодо мит не підуть
Генсек ЦК Компартії Китаю Сі Цзіньпін (ліворуч) та президент США Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/thecryptoreport

Сполучені Штати сподіваються відновити торгові переговори з Китаєм після того, як американський президент Дональд Трамп і голова КНР Сі Цзіньпін зустрінуться в Японії в суботу, але Вашингтон не прийме ніяких умов, що стосуються використання мит. Про це повідомляє Reuters із посилання на слова високопоставленого чиновника Білого дому.

Трамп пригрозив ввести мита на китайські товари ще на $ 325 мільярдів, включаючи мобільні телефони, комп'ютери та одяг, якщо зустріч з Сі не принесе прогресу у врегулюванні претензій США, що стосуються ведення бізнесу Китаєм.

За словами чиновника, сторони можуть домовитися не вводити нові тарифи в якості жесту доброї волі для додання стимулу переговорів, але поки неясно, чи це відбудеться.

Сполучені Штати не хочуть йти на зустріч з Сі з поступками, сказав чиновник. Вашингтон хоче, щоб Пекін повернувся за стіл переговорів з обіцянками, від яких відмовився перед тим, як переговори перервалися, підкреслив він.

Видання повідомляє, що Китай не продемонстрував жодних ознак пом'якшення своєї позиції і повідомив днями, що обидві сторони повинні піти на компроміс в торгових переговорах і що нова торгова угода повинна бути вигідною для обох країн.

9-10 травня цього року відбулись торгові переговори між США і Китаєм. Хоча вони  і були досить продуктивними, проте залишили неврегульованими три ключових питання, через які країнам не вдалось досягти торгової угоди.

Нагадаємо: в ніч на 10 травня після провалу третього раунду переговорів між двома найбільшими економіками світу, Дональд Трамп більш ніж удвічі збільшив мита на китайський імпорт на суму $200 млрд.

Китай відреагував на запровадження штрафних мит на свої товари з боку США. Міністерство фінансів КНР оголосило про підвищення імпортних мит на низку американських товарів загальною вартістю $60 млрд.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що Трамп радо введено нові мита,якщо його зустріч з китайським колегою буде провальною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті