Комітет Палати конгресу США підтримав санкції проти трубопровідних проектів РФ – Коболєв

Комітет Палати конгресу США підтримав санкції проти трубопровідних проектів РФ – Коболєв

Очікується, що відповідних законопроект буде підписаний президентом США вже серпні

Комітет Палати конгресу США підтримав санкції проти трубопровідних проектів РФ – Коболєв
фото DR

Комітет у закордонних справах Палати представників парламенту США одностайно підтримав законопроект про санкції на постачання технологій та обладнання для російських трубопровідних проектів. Про це у Facebook повідомив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

«Рішення комітету – вагомий крок на шляху до прийняття санкцій. Зважаючи на одностайну підтримку ініціативи, очікуємо, що у липні законопроект схвалить Палата представників. Враховуючи, що за прийняття документа виступають представники як Республіканської, так і Демократичної партій, він має шанс бути проголосованим в Сенаті та підписаним президентом США вже у серпні»,- зазначив він.

Крім того, Коболєв нагадав, що цей проект «з хірургічною точністю спрямований проти політичних газопровідних проектів Кремля і не зачіпає інших інтересів».

У своєму дописі очільник «Нафтогазу» подякував автору законопроекту Адаму Кінзінґеру, голові комітету Еліоту Енгелю, члену комітету Майклу Макколу та всім конгресменам, які підтримали це вкрай важливе для міжнародної енергетичної безпеки рішення.

Нагадаємо: цього місяця президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає санкції стосовно російського проекту «Північний потік – 2».

До цього міністр енергетики Рік Перрі заявив , що США незабаром підготують законопроект про санкції щодо компаній, пов'язаних з проектом «Північний потік – 2». Законопроект, яким буде накладено санкції, заявиться «в не надто далекому майбутньому», додав він.

Кремль у відповідь заявив, що не боїться нових санкцій. Хоча цього місяця російська сторона вперше визнала, що має проблеми з реалізацією свого проекту.

Станом на 15 червня «Газпром» побудував 58,7% морської частини газопроводу «Північний потік – 2».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло