Shell продає частину активів в Мексиканській затоці Equinor за $965 млн

Shell продає частину активів в Мексиканській затоці Equinor за $965 млн

Для закриття угоди компаніям треба отримати згоду регуляторів

Shell продає частину активів в Мексиканській затоці Equinor за $965 млн
фото www.flickr.com/photos/98664809@N08

Нафтова англо-голландська компанія Royal Dutch Shell закрила операцію з продажу частки в розмірі 22,45% в нафтовому родовищі Caesar Tonga в Мексиканській затоці норвезької нафтогазової групи Equinor (колишня Statoil). Про це повідомляє PRNewswire.

Сума угоди склала $965 млн.

Ця угода демонструє, що Shell сфокусувалася на стратегічному позиціонуванні свого глибоководного бізнесу і узгоджується із загальною стратегією компанії, спрямованої на реалізацію конкурентоспроможних проектів, які будуть приносити прибуток в 2020-х роках і надалі. В повідомленні йдеться, що вона ще підлягає затвердженню регулюючими органами.

Shell має великий портфель глибоководного бізнесу з розвідувальними майданчиками у Мексиканській затоці США, Бразилії, Нігерії та Малайзії, а також у нових офшорних басейнах, таких як Мексика, Мавританія та західна частина Чорного моря.

Про дану операцію було оголошено в травні поточного року. Частка Equinor в проекті за підсумками угоди збільшилася з 23,55% до 46%. Компанія Anadarko Petroleum залишається оператором родовища з часткою 33,75%, а Chevron зберігає свою частку в розмірі 20,25%

Нагадаємо: на початку літа  Royal Dutch Shell анонсувала плани виплатити своїм акціонерам не менше $125 млрд в 2021-2025 роках у вигляді дивідендів і викупу акцій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло