«АрселорМіттал» придбає локомотиви CZ Loko загальною вартістю 9 млн євро

«АрселорМіттал» придбає локомотиви CZ Loko загальною вартістю 9 млн євро

Дані тепловози серії Effishunter 1600 поступлять на підприємство у 2020 році

«АрселорМіттал» придбає локомотиви CZ Loko загальною вартістю 9 млн євро
Фото: pixabay.com

Компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписала контракт на придбання чотирьох локомотивів CZ Loko загальною вартістю 9 млн євро. Про це повідомляє прес-служба «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«АрселорМіттал Кривий Ріг» уклав контракт за схемою фінансового лізингу за підтримки OTP Leasing на постачання чотирьох локомотивів виробництва CZ Loko (Чехія).

Ці тепловози серії Effishunter 1600 поступлять на підприємство у 2020 році. 

«CZ Loko – одне з провідних підприємств залізничного машинобудування у Центральній Європі. Наш меткомбінат першим в Україні буде використовувати в роботі чеські локомотиви нового покоління. Планується, що два з чотирьох тепловозів CZ Loko будуть задіяні у обслуговуванні нового відділення безперервної розливки сталі (проект МБЛЗ-2,3), будівництво якого планується завершити цього року», – відмітив директор транспортного департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олексій Рибалкин.

Тепловози Effishunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових гілках, зокрема – у металургійній та добувній промисловості.

Раніше, на початку 2019 року, «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав тепловоз ТМ2У-9043. В цілому локомотивний парк для обслуговування металургійного виробництва налічує 126 одиниць. Ще 50 вивізних і маневрових локомотивів використовуються у гірничому департаменті. 

Нагадаємо: СБУ відкрила кримінальне провадження щодо ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» за забруднення навколишнього середовища.

У свою чергу, у компанії повідомили, що готові сприяти правоохоронним органам в межах чинного законодавства та наголосили, що робота виробничих агрегатів ведеться  відповідно до затверджених екологічних нормативів, без перевищення обсягу викидів забруднюючих речовин, встановлених державою та висловили сподівання, що що підвищена увага до підприємства державних органів влади, різних політичних сил і порушення СБУ кримінальної справи за рідкісною статтею напередодні виборів є випадковим збігом і не свідчить про цілеспрямований вплив і тиск на бізнес

21 липня, стало відомо, що СБУ вилучила машину безперервного лиття заготовок №3 гірничо-металургійного комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг» та деякі елементи обладнання. 

Наступного дня «АрселорМіттал Кривий Ріг» звинуватила СБУ у некоректних формулюваннях щодо того, що обладнання компанії фонить і рівень радіаційного випромінювання там вищий за норму. В компанії повідомили, що під час вимірювання рівня радіації нового обладнання  зняли захисну кришку, що призвело до завищених показників.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло