«Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell домовилися про перерозподіл радіочастот в діапазоні 900 МГц

«Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell домовилися про перерозподіл радіочастот в діапазоні 900 МГц

Наступним етапом буде узгодження регіонального розподілу

«Київстар», 	«Vodafone Україна» і lifecell домовилися про перерозподіл радіочастот в діапазоні 900 МГц
Фото: pixabay.com

Мобільні оператори «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell домовилися про перерозподіл радіочастот (РЧР) в діапазоні 900 МГц для забезпечення ефективного використання РЧР кожним. Про це повідомляє Офіс ефективного регулювання (BRDO) на своїй стоінці у  Facebook.

Операторами досягнуто згоди щодо перерозподілу радіочастотного ресурсу (РЧР) в діапазоні 900МГц. «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell під керівництвом НКРЗІ за координацією Офісу президента (ОПУ) та участю BRDO і ТЕЛАС визначили розміри ресурсу для забезпечення максимального та ефективного використання РЧР кожним оператором.

Наступним етапом буде узгодження  регіонального розподілу і після цього подання на розгляд і затвердження на державному рівні.

«Ми продовжуємо роботу над зменшенням цифрового розриву та очікуємо, що вже протягом 1,5 року оператори зможуть розвинути мережі, аби вони забезпечували доступ до 4G для майже 100% населення України, незалежно від місця проживання», – йдеться у повідомленні.

Детальніше про запровадження 4G в Україні читайте у матеріалах Mind «Мобільність четвертого покоління: як «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell просувають 4G», «Інтернет від Зеленського: як «роздати» його по всій Україні» та «4G для всієї країни: як адміністрація Зеленського пропонує поліпшити мобільний зв'язок»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті