САП оскаржила рішення суду щодо запобіжних заходів підозрюваним у справі «Роттердам+»

САП оскаржила рішення суду щодо запобіжних заходів підозрюваним у справі «Роттердам+»

Прокурори наголошують на необхідності обрання запобіжних заходів відповідно до ролі кожного у вчиненні вказаного злочину, а також розміру завданих збитків

САП оскаржила рішення суду щодо запобіжних заходів підозрюваним у справі 	«Роттердам+»
Фото: pixabay.com

Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) подано апеляційні скарги на рішення Солом’янського районного суду щодо обрання запобіжних заходів підозрюваним у справі «Роттердам+». Про це повідомляє прес-служба САП.

Це стосується колишнього начальника управління енергоринку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Тараса Равенка та чинногго директора ДП «Оператор ринку», який у період запровадження «Роттердам+» був членом НКРЕКП Володимира Євдокімова.

Так, директору держпідприємства суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення майже 2 млн грн застави. До іншого підозрюваного суд застосував запобіжний захід у вигляді застави у розмірі майже 2 млн грн з покладенням певних процесуальних обов’язків.

Не погоджуючись з вказаними рішеннями суду, прокурорами САП оскаржено обрані запобіжні заходи до суду апеляційної інстанції.

В апеляційних скаргах прокурори наголошують на необхідності обрання запобіжних заходів відповідно до ролі кожного у вчиненні вказаного злочину, а також розміру завданих збитків – а саме екс-начальнику управління енергоринку НКРЕКП у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 5 млн грн та чинному директору ДП «Оператор ринку» – тримання під вартою із 50 млн грн застави.

Питання щодо оскарження запобіжного заходу у вигляді 10 млн грн застави з покладенням певних процесуальних обов’язків, який було обрано 14 серпня 2019 року ще одному підозрюваному у справі, а саме чинному працівнику ДТЕК, буде вирішено після ознайомлення з повним текстом рішення суду.

Раніше повідомлялося, що екс-начальнику відділу енергоринку НКРЕКП Тарасу Ревенку суд заборонив до 10 жовтня полишати Київ без дозволу слідства та зобов'язав прибувати до правоохоронців на першу вимогу.

Раніше Mind повідомляв, що ще одному фгуранту даної справи суд обрав запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 2 млн грн. Йдеться про колишнього члена НКРЕКП Володимира Євдокімова.

Також повідомлялося що НАБУ затримало одного з підозрюваних у справі «Роттердам+», інші підозрювані перебувають за кордоном. В той же час у ДТЕК заявили, що обґрунтованих причин для таких слідчих дій немає, а підозри слідства є безпідставними.

Нагадаємо: НАБУ 8 серпня повідомило про підозру шести особам у справі «Роттердам+», зловживання яких завдали понад 18,8 млрд грн збитків.

Більше про справу «Роттердам+» читайте в матеріалі Mind : «Хто і як «шив» «Роттердам+» і чому ніхто не понесе жодної відповідальності «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті