Підозрюваний у справі «Роттердам+» Вовк розповів чому не приїжджає до суду
За його словами, він не готовий приїжджати поки голова ОПУ керує НАБУ та САП

Підозрюваний у справі «Роттердам+» голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк розповів чому не приїжджає до суду.
За його словами він не готовий приїжджати поки голова Офісу президента (ОПУ) керує Національним антикорупційним бюро (НАБУ) та Спеціалазованою антикорупційною прокуратурою (САП).
«Я не готовий приїжджати поки голова офісу президента керує НАБУ, САП та судовою системою. При президенті Зеленському в суди дзвонять інші люди. І Коломойському, схоже, це дуже подобається. У мене немає «баришивських» чи «солом’янських» судів, немає такого «Богдана» чи «Ситника», тому вважаю за краще перебувати в країні, де закон і право не порожній звук. Я б з задоволенням прибув на суд. Але не готовий брати участі в судилищі», – написав Вовк у Facebook.
Окрім того, Вовк зауважив, що рішення суду, яке дозволило заводам групи «Приват» олігарха Ігоря Коломойського не сплачувати тарифи «Укренерго, підриває всю енергетичну галузь.
«Також, користуючись нагодою, хотів би привітати Ігоря Валерійовича з рішенням Окружного адміністративного суду Києва щодо фактичного встановлення пільгових тарифів на електроенергію шляхом скасування тарифу «Укренерго». Заводи групи «Приват» за рішенням судів єдині хто не сплачуватиме тариф і підриває всю енергетичну галузь. Рішення суду стосується тільки Нікопольського і Запорізького заводів феросплавів, Марганецького та Покровського ГЗК, а також Дніпроазоту. Іншим позивачам «пощастило» набагато менше – харківський водоканал з ідентичним позовом отримав від Окружного адмінсуду Києва відмову...», – зазначив Вовк.
Нагадаємо: Нагадаємо, як повідомляв Mind, детективи НАБУ 8 серпня 2019 року повідомили про підозру шести особам у справі «Роттердам+», зловживання яких завдали понад 18,8 млрд грн збитків.
Пізніше САП подали апеляцію на рішення Солом’янського районного суду щодо обрання запобіжних заходів підозрюваним у справі «Роттердам+». Апеляція стосувалася екс-начальника управління енергоринку НКРЕКП Тараса Равенка та чинного директора ДП «Оператор ринку», який у період запровадження «Роттердам+» був членом НКРЕКП Володимира Євдокімов
Згодом двох колишніх співробітників ДТЕК, що також є підозрюваними у справі, було відпущено пад заставу.
Більше про справу «Роттердам+» читайте в матеріалі Mind : «Хто і як «шив» «Роттердам+» і чому ніхто не понесе жодної відповідальності» .
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].