Суд дозволив Ощадбанку реалізувати пакет акцій «АвтоКрАЗу» Жеваго на 185 млн грн

Суд дозволив Ощадбанку реалізувати пакет акцій «АвтоКрАЗу» Жеваго на 185 млн грн

На сьогодні Державна виконавча служба готується реалізувати 23% акцій «АвтоКрАЗу»

Суд дозволив Ощадбанку реалізувати пакет акцій «АвтоКрАЗу» Жеваго на 185 млн грн
Костянин Жеваго
Фото: УНІАН

Господарський суд Києва 20 серпня повністю задовольнив позов до Ощадбанку до низки компаній про стягнення на належні їм акції «АвтоКрАЗу» Костянтина Жеваго номінальною вартістю 185 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Ощадбанк планує стягнути з ТОВ «Феррекспо», ТОВ «Газотурбінні технології», ТОВ «Нові промислові технології», ТОВ «Промінек», ТОВ «Перт» акції «АвтоКрАЗу», що складають 32,7% статутного капіталу підприємства, в рахунок погашення боргу компанії перед Ощадбанком за кредитним договором шляхом продажу на прилюдних торгах  у межах процедури виконавчого провадження.

На сьогодні Державна виконавча служба готується реалізувати 23% акцій «АвтоКрАЗу», на які Ощадбанк звернув стягнення раніше згідно з постановою Північного апеляційного господарського суду від 22 липня 2019 року та рішенням господарського суду Києва від 12 грудня 2016 року.

Таким чином, після набуття рішенням Господарського суду Києва від 20 серпня 2019 року законної сили Ощадбанк отримає можливість реалізувати через Державну виконавчу службу контрольний пакет акцій боржника (майже 56%) після кількох років судових баталій.

Нагадаємо: Північний апеляційний госпсуд 22 липня відмовився задовольнити апеляційну скаргу ПАТ «АвтоКрАЗ» та залишив без змін рішення госпсуду  Києва від 19 грудня 2016 року. Судом було задоволено позов Ощадбанку та в рахунок погашення заборгованості ПАТ «АвтоКрАЗ» на 899,4 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті