Південнокорейці відмовляються купувати японські авто через конфлікт між двома країнами
Споживачі в обох країнах бойкотують продукцію своїх сусідів

Продажі японських автовиробників у Південній Кореї впали через бойкот споживачів, передає Reuters.
Японські автовиробники повідомили про різке падіння продажів у Південній Кореї в серпні, через бойкотування споживачами японських автівок на тлі загострення дипломатичної суперечки між країнами.
Toyota Motor та інші японські автовиробники відзвітували, що продажі в Південній Кореї впали на 57% – до 1398 автомобілів в серпні порівняно з даними за цей же місяць роком раніше. В липні падіння відповідно складало 17%.
Продажі Toyota в Південній Кореї в серпні впали на 59% в річному вираженні до 542, в той час як продажі Honda Motor впали на 81% до 138 автомобілів.
З 4 липня для експорту в Південну Корею трьох видів матеріалів (фторованого полііміду, фтористого водню та резистів), що використовуються в процесі виробництва напівпровідників і дисплеїв, потрібні індивідуальні заявки.
Крім того, як повідомлялося, кабінет міністрів Японії в серпні схвалив виключення Південної Кореї з «білого списку» країн, у які здійснюється експорт з мінімальними торговими обмеженнями.
У відповідь Південна Корея вирішила виключити Японію зі свого «білого списку» з вересня.
Рішення Японії посилити контроль за експортом викликало негативну реакцію в Кореї, спонукавши споживачів бойкотувати японські товари, такі як пиво, одяг, транспортні засоби та тури в сусідню країну.
Відносини Токіо і Сеула погіршилися на тлі вимог Південної Кореї про виплату компенсацій за примусову працю жителів країни в період колонізації Японією Корейського півострова в 1910-1945 роках. Токіо стверджує, що питання про компенсацію за використання підневільної праці корейців уже було врегульовано угодою від 1965 року народження, в рамках якої Японія надала Південній Кореї допомогу і позики.
Нагадаємо, в липні обмеження на експорт техпродукції з Японії у Південну Корею було знято, але не надовго.
У зв’язку з конфліктом Південна Корея вирішила більше не ділитися розвідданими з Японією щодо Північної Кореї.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].