«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває другий склад в Одесі

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває другий склад в Одесі

Новий склад займає площу 6000 кв. м і вміщує до 10 000 тонн металопродукції

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває другий склад в Одесі
Фото: УНІАН

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрив десятий склад металопродукції, це вже другий за рахунком складський майданчик компанії у Одесі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Новий склад дистрибуції займає площу 6000 кв. м і вміщує до 10 000 тонн металопродукції. Він знаходиться на в'їзді з київської траси (вул. Степова, 1) і дозволяє вести більш швидку та зручну доставку продукції до Приморського, Київського та Малиновського районів Одеси. Другий склад у місті також допоможе «АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшити відвантаження до південних регіонів України.

«За перші шість місяців 2019 року будівельний сектор на півдні України виріс практично у два рази порівняно з тим самим періодом 2018-го, а це головний споживач нашої продукції. За цей період в Одеської області введено в експлуатацію майже 500 000 кв. м житла, і кожна друга квартира в Одесі побудована з використанням нашої продукції. Тому відкриття другого складського майданчика у місті є логічним кроком, націленим на покращення сервісу та якості обслуговування наших клієнтів. Розширення дистриб'юторської мережі дозволяє нам оперативно задовольняти потреби покупців всією Україною, забезпечувати їх якісною продукцією у необхідні строки», – відмітила заступниця генерального директора з маркетингу і збуту «АрселорМіттал Кривий Ріг» Анастасія Татарульєва.

За словами керівника продажів в Україні «АрселорМіттал Кривий ріг» Євгена Чумаченко,  перший склад в Одесі було відкрито ще у 2013 році.

«Ведемо тут активні операції та високо оцінюємо потенціал даного регіону. У другого торгівельного майданчика щомісячний оборот складе не менш за 4000–5000 тонн. Плюс можна мати такий же товарний запас з можливим його збільшенням залежно від потреб ринку. Склад обладнано залізничною гілкою, козловим 20-тонним краном і, на наш погляд, він має дуже вдале розташування. Сподіваюся, покупці будуть задоволені – швидкість виконання їхніх замовлень значно зросте, а ми будемо раді здійснити свій внесок до розвитку такого чудового міста, як Одеса», – розповів Чумаченко.

Нагадаємо: «АрселорМіттал Кривий Ріг» направить на виплату дивідендів 10,845 млрд грн, або 2,81 грн за одну просту акцію. 

Як повідомляв Mind, СБУ порушила кримінальну справу у відношенні «AрселорМіттал Кривий Ріг» через  забруднення довкілля, під час обшуку на підприємстві,  СБУ вилучила частину обладнання «ArcelorMittal Кривий Ріг» та зупинила інвестпроект вартістю $150 млн.

Згодом бізнес висловив стурбованість ситуацією, що склалася навколо «AрселорМіттал Кривий Ріг», зазначивши, що Європейська бізнес-асціація  розглядає це як сигнал перезрілої реформи правоохоронних органів.

При цьому в «AрселорМіттал» заявили, що отримають $1 млн збитків через дії СБУ.

Пізніше 4-ий номер у виборчому списку партії «Слуга народу» Давид Арахамія спрогнозував, що скандал з «AрселорМіттал» вщухне вже за 2-3 тижні і додав, що немає ніякої заборони для компанії продовжувати господарську діяльність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію