Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Fitch та S&P підвищили рейтинги «Метінвесту»

Fitch та S&P підвищили рейтинги «Метінвесту»

Це пов'язано з відповідними бізнес і фінансовими показниками компанії

Fitch та S&P підвищили рейтинги «Метінвесту»
Фото: УНІАН

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) гірничо-металургійної групи «Метінвест» і рейтинги її єврооблігацій до рівня «BB-» з рівня «B+», прогноз стабільний. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

В повідомленні агентства зазначається, що це підвищення послідувало за підвищенням довгострокових рейтингах дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті з рівня «B-» до «B»

Fitch вказує, що це пов'язано з комфортним покриттям обслуговування зовнішнього боргу в твердій валюті, а також відповідними бізнес і фінансовими показниками «Метінвесту».

Крім того, міжнародне рейтингове агентство S&P також підвищило «Метінвесту» кредитний рейтинг емітента і рейтинги єврооблігацій до «B» з «B-», прогноз стабільний.

S&P вказало, що «Метінвест» за останні 18 місяців продемонстрував збалансовану фінансову політику з відносно низьким рівнем позикових коштів і позитивним вільним грошовим потоком, зберігаючи адекватність розподілу витрат на зростання і доходи акціонерів.

Обидва агентства також присвоїли попередні рейтинги пропонованим новим єврооблігаціями «Метінвесту», які група має намір випустити відразу після викупу до $440 млн існуючих єврооблігацій: Fitch – «BB- (EXP)», S&P – «B».

«Пропоновані єврооблігації на суму не менше $500 млн згладять профіль погашення і зміцнять ліквідність», – вважає S&P.

Як повідомлялося, Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи «Метінвест», в січні-червні 2019 року знизила чистий прибуток на 39% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до $408 млн.

Нагадаємо: консолідований чистий прибуток «Метінвесту» за підсумками 2018 року виріс на 93% проти 2017 року  – до $1,188 млрд, EBITDA – на 23%, до $2,513 млрд, а виручка – на 33%, до $11,880 млрд.

Детальніше про «Метінвест» читайте у матеріалі Mind «Мільйонери з нетрів: як «Метінвест» не виплатив акціонерам 13,5 млн грн» .

«Метінвест» – найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи знаходяться, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами «Метінвесту» є група СКМ Ріната Ахметова (71,24%) і «Смарт-холдинг» Вадима Новинського (23,76%), які спільно керують компанією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті