Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Fitch підвищило рейтинги семи українських банків

Fitch підвищило рейтинги семи українських банків

Прогнози по ним є позитивними

Fitch підвищило рейтинги семи українських банків
фото www.flickr.com/photos/solvencyiiwire

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній валюті (РДЕ) семи українських банків з рівня «B-» до «B», прогнози по ним позитивні. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням агентства, зокрема, поліпшені рейтинги Ощадбанку, Укрексімбанку, ПриватБанку, Укргазбанку, Кредит Агріколь Банку, Прокредит Банку і Правекс-Банку.

Агентство також підтвердило довгостроковий РДЕ Альфа-Банку (Україна) в іноземній валюті на рівні «В-» зі стабільним прогнозом, одночасно знизивши його рейтинг за національною шкалою з AA (ukr) до BBB + (ukr).

Крім того Fitch поставило рейтинги життєздатності перерахованих вище банків на можливий перегляд у бік збільшення (RWP).

«RWP відображає очікування Fitch, згідно з якими посилення макроекономічної стабільності в Україні, досить хороші економічні перспективи, а також подальша стабілізація кредитного профілю держави повинні мати позитивні наслідки для кредитоспроможності банку як самостійної одиниці. Погляд Fitch на операційне середовище в Україні також враховує показники, що свідчать про відновленні банківського сектора, поліпшення загального рівня платоспроможності і зниженні ризиків рефінансування», – йдеться в повідомленні.

Fitch вказало, що дане підвищення стало можливим завдяки аналогічного перегляду суверенного рейтингу України 6 вересня 2019 роки з рівня «B-» до «B».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті