Банки

ПроКредит Банк

Бенефіціари:
ProCredit Holding AG&Co. KGaA - 86.05%, Німеччина - 23.95%
Голова правління:
Віктор Пономаренко

У лютому 2001 року на фінансовому ринку України почав працювати Мікрофінансовий Банк, що спеціалізувався на кредитуванні мікро, малого й середнього бізнесу. Восени 2003-го акціонери вирішили об’єднати власну мережу банків, що спеціалізувалися на кредитуванні малого бізнесу, під одною назвою, і перейменували фінустанову на ПроКредит Банк.

Вже через рік, у 2004-му, ПроКредит Банк почав надавати свої послуги, окрім бізнесу, і фізичним особам. Люди з будь-якими рівнями доходів отримали можливість скористатися депозитними та картковими продуктами з «роздрібного» арсеналу банку.

У червні 2017-го агентство Fitch Ratings підтвердило цьому комерційному банку довгострокові рейтинги дефолту емітента в інвалюті на рівні B- зі стабільним прогнозом і підвищило рейтинги життєздатності до B- з ССС.

ПроКредит Банк – це частина міжнародної групи ProCredit, представленої зокрема, у Албанії, Болгарії, Грузії, Македонії, Молдові, Румунії, Сербії та декількох інших європейських країнах. Її акціонери - ProCredit Holding і Німецький держбанк розвитку KfW. Банк не пов'язаний з будь-якими економічними або політичними групами.

Рейтинг життєздатності
4.0      
Стабільний рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % 5.48      
Рентабельність статутного капіталу, % 105.31      
Миттєва ліквідність, % 5.31      
Адекватність капіталу, % 14.21      
Процентний спред, % 6.82      
Проблемні кредити, % 3.72      
Левередж, % 16.57      
Ризики власників      
Mind YouTube Channel
Mind в Facebook