Уряд обговорить закриття «В.А.Т-Прилуки» із виробниками цигарок

Уряд обговорить закриття «В.А.Т-Прилуки» із виробниками цигарок

Гончарук обіцяє, що уряд не ставатиме на бік лобістів

Уряд обговорить закриття «В.А.Т-Прилуки» із виробниками цигарок
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук
Фото: УНІАН

Уряд цього тижня сподівається вирішити питання щодо закриття «В.А.Т – Прилуки» на Чернігівщині, та обіцяє не ставати на бік лобістів у цьому питанні. Про це під час пресс-конференції повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає корреспондент Mind.

«Тютюнові компанії є одними з найбільших платників податків і тому ми, звичайно, уважно стежимо за тим, що там відбувається. На цьому  тижні ми …плануємо провести з ними зустріч для того, щоб пояснити позицію Уряду і  знайти спільну мову з ними. Нам дуже важливо, щоб не лише вони, а будь-які інший бізнес бачив, що ми точно не будемо стояти на боці лобістів, якихось окремих інтересів», – сказав Гончарук.

Він зазначив, що про це уже поінформовані  Офіс Президента  та депутати Верховної Ради.

«Та правка, яка стала підставою для виникнення такого занепокоєння у тютюнових компаній, вона була подана не урядом, а народним депутатом… також ми прокомунікували і я думаю, що на цьому тижні ми знайдемо правильний вихід з цієї ситуації, щоб з одного боку усе було коректно. А з іншого боку ми вирішили ту проблему, яка так непокоїть бізнес», – підкреслив Гончарук.  

Як раніше писав Mind, 18 жовтня 2019 року «Бритіш Американ Тобакко» зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки». На думку компанії, поправки до законопроєкту №1049 змушують виробників підвищувати ціни на продукцію, що може привести до зменшення обсягів реалізації. 

Нагадаємо: Антимонопольний комітет оштрафував «В.А.Т.-Прилуки» на 450 млн грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Також було оштрафовано «Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб'юшн», «Джей Ті Інтернешнл Україна», «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» та дистриб’ютора «Тедіс Україна».

Раніше Mind писав, що парламент ухвалив в другому читанні закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (№1049). За таке рішення проголосували 255 народних депутатів, проти – 1, утримались – 14, не голосували – 74.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло