Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Коломойський і Боголюбов винні ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів – суд

Коломойський і Боголюбов винні ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів – суд

Цю суму екс-власники Банку мають виплатити до 12 листопада 2019 року

Коломойський і Боголюбов винні ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів – суд
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Апеляційний суд Лондону зобов'язав екс-власників ПриватБанку Ігоря Коломойського і Генадія Боголюбова виплатити виплатити Банку 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року. Про це повідомляє прес-служба приватБанку.

«Після успіху ПриватБанку в Апеляційному суді, підтвердженого рішенням від 15 жовтня 2019 року, що ПриватБанк може продовжити розгляд справи проти його колишніх власників в англійському суді, пан Ігор Коломойський, пан Геннадій Боголюбов та інші відповідачі зобов'язані виплатити Банку 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року», – йдеться в повідомленні.

Відповідачі зобов'язані повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм Банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів.

Крім іншого, відповідачі повинні сплатити витрати Банку за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом, і кошти, витрачені на апеляцію.

«Хоча для визначення загальної суми витрат на сплату відповідачами знадобиться певний час, поки вони повинні сплатити 3,4 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада», – додають у ПриватБанку.

Нагадаємо: 15 жовтня Апеляційний суд Лондону та Уельсу задовольнив апеляційну скаргу ПриватБанку до колишніх власників банку  – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. 

В своєму рішенні Апеляційний суд в повній мірі задовольнив апеляційну скаргу ПриватБанку щодо всіх питань, повністю скасувавши рішення, винесене суддею Фанкортом в грудні 2018 року.

Судді дійшли висновку, що банк має достатню для судового розгляду справу для повного відшкодування $1,9 млрд (включно з процентами – $3 млрд) як заявлено в позовних вимогах, та що судовий наказ про всесвітній арешт активів залишається чинним.

Як писав Mind, 22 липня Апеляційний суд Англії та Уельсу почав розгляд апеляційної скарги ПриватБанку на рішення першої інстанції про невідповідність юрисдикції позову Банку до екс-власників. Слухання тривали п'ять днів.

Також, між ПриватБанком та Коломойським тривають судові позови у Високому суді Лондона. 20 грудня 2017-го Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $2,5 млрд.

Пізніше, ПриватБанк підвищив суму позовних вимог до Коломойського та Боголюбова до $3 млрд.

21 грудня минулого року, Суд Лондона відхилив апеляцію Коломойського і залишив в силі наказ про всесвітній арешт активів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті