Мінцифри оголосило конкурс для стартапів

Мінцифри оголосило конкурс для стартапів

15 кращих технологічних стартапів представлятимуть Україну на 10-й глобальної конференції підприємців та інвесторів «Startup Grind Global 2020» в Кремнієвій долині

Мінцифри оголосило конкурс для стартапів
Фото: pixabay.com

Міністерство цифровий трансформації оголосило конкурс – 15 кращих технологічних стартапів представлятимуть Україну на 10-й глобальної конференції підприємців та інвесторів «Startup Grind Global 2020» в Кремнієвій долині. Про це повідомляє пресслужба Мінціфри.

Конкурс проводять спільно зі Startup Grind Kyiv за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Відзначається, що переможці конкурсу отримають квиток на участь в конференції, виставковий стенд, промо участі в конференції та pr-підтримку організаторів, покриття фінансових витрат на логістику.

«Більш ніж 125 країн світу відбирають 300 кращих серед кращих стартапів, які презентують свій продукт з 9 по 12 лютого на Startup Grind Global 2020 року – заході, який відвідають не менше 10 000 чоловік. Презентація буде проходити на 10 сценах в серці світової стартап-екосистеми і венчурних інвестфондів, в Кремнієвій долині», – йдеться в повідомленні.

У Мінціфри додають, що вперше Україна на світовій стартап-арені представить настільки масштабну національна делегація.

«Стати учасниками можуть зрілі стартапи, які побудували продукт, знають, що таке прибуток, не з чуток, готові до масштабування. Для участі в конкурсі стартапів потрібно заповнити онлайн анкету до 12:00 16 грудня 2019 року», – заявили в прес-офісі.

Від Міністерства цифровий трансформації в журі конкурсу входять заступник міністра з питань розвитку ІТ-галузі Олександр Борняки і радник міністра Максим Слободянюк.

Нагадаємо: обсяг програми фінансування Українського фонду стартапів складає 440 млн грн. Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.

УФС почав роботу 11 липня цього року. Кожен стартап зможе отримати фінансування від $25 000 до $75 000. Загальний обсяг фондових коштів на момент запуску складав 390 млн грн (тепер – 440 млн грн).

Раніше Mind писав, що українська платформа для пошуку та доставки медикаментів Liki24 залучила $1 млн, а також український стартап Pix зібрав $46 000 на дитячі рюкзаки з анімацією.

Більше про вітчизняні стартапи читайте в матеріалі Mind «Створено українцями: три еко-стартапи, що здивували світ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті