Захворіло у світі
5,697,334
Померло у світі
355,758
Вилікувалось у світі
2,352,278
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
НАБУ відкрило справу проти Дубінського – нардеп

НАБУ відкрило справу проти Дубінського – нардеп

Нардеп Олексій Гончаренко опублікував документ, який підтверджує відкриття справи проти трьох депутатів «Слуги народу»: Дубінського, Юрченка та Холодова

НАБУ відкрило справу проти Дубінського – нардеп
Олександр Дубінський
Facebook/Irina Hobta

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) почало кримінальне розслідування щодо народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського.
Про це на своїй сторінці  у Facebook заявив народний депутат Олексій Гончаренко, опублікувавши відповідні документи.

За словами Гончаренка, троє народних депутів від партії «Слуга народу» – Олександр Дубінський,  Олександр Юрченко та Андрій Холодов – пролобіювали так звану «тютюнову поправку» (поправка до закону №1049 щодо регулювання цін на сигарети – Mind), «після якої, тютюнова галузь в Україні різко скоротила виробництво, бюджет недоотримав мільярдні надходження».

Відповідну заяву з вимогою розслідувати дії нардепів Гончаренко направив до НАБУ 12 листопада, про що свідчать опубліковані ним фото документів.

Нагадаємо, 3 жовтня депутати з фракції «СН» Дубінський та Юрченко під час розгляду податковим комітетом до другого читання внесли поправку до законопроєкту №1049, згідно якої тютюнові компанії-виробники зобов'язані продавати сигарети оптовим компаніям за ціною, що не перевищує 80% від максимальної роздрібної ціни, а для оптових та роздрібних продавців маржа на сигарети становитиме 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни.

Як раніше повідомляв Mind, 18 жовтня 2019 року «Бритіш Американ Тобакко» зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки». На думку компанії, поправки до законопроєкту №1049 змушують виробників підвищувати ціни на продукцію, що може привести до зменшення обсягів реалізації.

21 жовтня прем'єр Олексій Гончарук повідомив, що уряд сподівається вирішити питання щодо закриття «В.А.Т – Прилуки» на Чернігівщині, та пообіцяв не ставати на бік лобістів у цьому питанні.

Наприкінці жовтня прем'єр  заявив, що уряд і тютюнові компанії знайшли компроміс щодо поправок до закону №1049 про регулювання цін на цигарки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті