Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Кабмін та тютюнові компанії знайшли компроміс щодо цін на цигарки – Гончарук

Кабмін та тютюнові компанії знайшли компроміс щодо цін на цигарки – Гончарук

Гончарук запевнив, що уряд разом з виробниками вже знайшли деякі рішення проблеми

Цей матеріал також доступний російською
Кабмін та тютюнові компанії знайшли компроміс щодо цін на цигарки – Гончарук
Олексій Гончарук
Фото: прес-служба ОПУ

Уряд і тютюнові компанії знайшли компроміс щодо поправок до закону №1049 про регулювання цін на цигарки. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу в Маріуполі.

«Ми на минулому тижні з ними зустрілися, розставили крапки над  «і», вже знайшли деякі рішення проблеми, які, як ми сподіваємося, буде реалізовано», – сказав Гончарук.

Як раніше писав Mind, 18 жовтня 2019 року «Бритіш Американ Тобакко» зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки». На думку компанії, поправки до законопроєкту №1049 змушують виробників підвищувати ціни на продукцію, що може привести до зменшення обсягів реалізації. 

Пізніше 21 жовтня під час пресс-конференції  прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що уряд сподівається вирішити питання щодо закриття «В.А.Т – Прилуки» на Чернігівщині, та пообіцяв не ставати на бік лобістів у цьому питанні.

«British American Tobacco Україна» після зустрічі 23 жовтня з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком висловила сподівання на скасування поправки до закону №1049 щодо регулювання цін на сигарети. Крім цього, вона розраховує на відновлення виробництва на заводі «В.А.Т .-Прилуки». 

Нагадаємо: Антимонопольний комітет оштрафував «В.А.Т.-Прилуки» на 450 млн грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Також було оштрафовано «Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб'юшн», «Джей Ті Інтернешнл Україна», «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» та дистриб’ютора «Тедіс Україна».

Раніше Mind писав, що парламент ухвалив в другому читанні закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (№1049). За таке рішення проголосували 255 народних депутатів, проти – 1, утримались – 14, не голосували – 74.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті