Захворіло у світі
998,047 осіб
Померло у світі
51,335 осіб
Вилікувалось у світі
208,630 осіб
Захворіло в Україні
897 осіб
Померло в Україні
22 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Allseas не відновлюватиме роботу над «Північним потоком – 2»

Allseas не відновлюватиме роботу над «Північним потоком – 2»

Натомість компанія направить своє трубоукладальні судна на інший об’єкт

Allseas не відновлюватиме роботу над «Північним потоком – 2»
фото www.nord-stream2.com/

Судна-трубоукладальники компанії Аllseas, які раніше працювали на проекті «Північний потік – 2», покинули регіон роботи на Балтиці і вже демобілізовані для підготовки до іншого проекту. Про це ТАСС повідомили в прес-службі Allseas.

«Будівельний флот Allseas покинув Балтійське море і був демобілізований для підготовки до інших робіт», – повідомили в компанії.

Нагадаємо: 20 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет країни, який передбачає запровадження санкцій проти російських газопроводів. Міністерство фінансів США уточнило, що санкції набувають чинності негайно й усі компанії мають припинити роботу. Швейцарська компанія Allseas одразу повідомила про призупинення своєї участі в будівництві газопроводу «Північний потік – 2». В компанії зазначили, що чекають вказівок, що містять «необхідні нормативні, технічні та екологічні роз'яснення від відповідного органу США».

Міністр енергетики РФ Олександр Новак заявив, що у російському уряді розраховують, що газопровід «Північний потік-2» буде введений в експлуатацію до кінця 2020. Раніше передбачалося, що газопровід запустять до кінця 2019 року.

Між тим глава Об'єднаної суднобудівної корпорації (ОСК) Олексій Рахманов заявив, що у Росії немає суден-трубоукладачів, за допомогою яких можна було б завершити будівництво газопроводу «Північний потік – 2» з РФ в Німеччину.

За даними газети «Коммєрсант», «Газпром» здатний добудувати «Північний потік – 2» самостійно: у нього є власний трубоукладач «Академік Черський», але той зараз в Находці і зможе прибути в Балтійське море не раніше ніж через місяць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію