Захворіло у світі
1,225,360
Померло у світі
66,524
Вилікувалось у світі
252,615
Захворіло в Україні
1251
Померло в Україні
32
Вилікувалось в Україні
25
Facebook створить 1000 нових робочих місць в Британії до кінця 2020

Facebook створить 1000 нових робочих місць в Британії до кінця 2020

В британській столиці розташовується найбільший R&D центр компанії за межами США

Facebook створить 1000 нових робочих місць в Британії до кінця 2020
фото www.flickr.com/photos/rulenumberone2/6683247103/

Американський технологічний гігант Facebook планує до кінця 2020 року найняти ще 1000 людей у Великобританії. Про це повідомляє CNBC.

В результаті цього розширення загальна чисельність співробітників у країні перевищить 4000.

В Лондон розташовується найбільший центр розробки програмного забезпечення Facebook  за межами США. В компанії повідомили, що більшість вакансій будуть зосереджені на технологіях та продуктах .

Основним напрямком роботи стане активізація зусиль техногіганта щодо боротьби з «токсичним контентом». В компанії також заявили, що Facebook працюватиме над подальшим розвитком штучного інтелект, а також додатків для обміну повідомленнями WhatsApp і Workplace.

Компанія має на меті залучити до своєї команди більше людей, які займатимуться створенням інструментів для виявлення та видалення шкідливого контенту на своїх платформах Facebook, Messenger, Instagram и WhatsApp.

«Багато з цих висококваліфікованих робочих місць допоможуть нам вирішити проблеми відкритого інтернету та розвивати ШІ для швидкого пошуку шкідливого контенту, – розповіла операційний директор Facebook Шеріл Сандберг. – Вони також допоможуть нам створити інструменти, які допоможуть малому бізнесу рости, конкурувати з більшими суперниками та створювати нові робочі місця».

Як повідомляє телеканал, Facebook будує нові офіси в лондонському Кінгс-Кросс, де зможуть розміститись до 6000 робочих місць. Перший офіс буде відкрито наприкінці 2021.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію