Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Гонконг змінив умови ввезення яєць з України

Гонконг змінив умови ввезення яєць з України

Кожна партія потребуватиме тепер спеціальних експертних висновків

Гонконг змінив умови ввезення яєць з України
фото pixabay.com

Компетентний орган Спеціального адміністративного району Гонконг повідомив про зміну умов ввезення столових яєць українського виробництва. Про це повідомляє пресслужба Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

«Починаючи з 27 січня 2020 року, здійснення експорту столових яєць з авторизованих компетентним органом Гонконгу підприємств можливе лише за наявності підтверджень (експертні висновки уповноважених акредитованих лабораторій), що кожна партія експортованих столових яєць не містить антибіотиків групи фторхінолонів, саліноміцину та є безпечними для споживання людиною», – йдеться в повідомленні.

Пресслужба наголошує, що експорт столових яєць можливий лише за умови забезпечення неухильного дотримання вимог країни призначення

Нагадаємо, Євросоюз тимчасово призупинив ввезення м'яса птиці з України в зв’язку з захворюванням на пташиний грип, виявленим в Вінницькій області.

Слідом за ЄС, до аналогічного кроку вдалась і Білорусь.

Більше про обмеження імпорту птиці читайте в матеріалі Mind «Заразні й небезпечні»: коли українським курям повернуть «візу» в ЄС».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті