Захворіло у світі
951,901 особа
Померло у світі
48,284 особи
Вилікувалось у світі
202,342 особи
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
ФГВФО виставив на продаж пул кредитів банка «Хрещатик»

ФГВФО виставив на продаж пул кредитів банка «Хрещатик»

До складу пулу увійшли 663 кредити, які забезпечені іпотекою

ФГВФО виставив на продаж пул кредитів банка «Хрещатик»
фото УНІАН

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставив на відкриті торги в системі «ProZorro.Продажі» пул активів неплатоспроможного банку «Хрещатик».

Як повідомляє пресслужба Фонду, до складу пулу увійшли 663 кредити, які забезпечені іпотекою. Сумарна балансова вартість кредитів – 65,43 млн грн. В якості забезпечення виконання зобов’язань за цими кредитам в іпотеці банку знаходяться 662 квартири, розташовані в місті Києві, а також 1 договір майнових прав на квартиру. Всі кредити видані в гривні. Середня прострочка – до 3 місяців.

Початкова ціна лоту – 65 773 943,58  грн.

В повідомленні зазначається, що аукціон буде проведений за голландською моделлю з поступовим зниженням ціни впродовж дня.

НБУ ще у 2016 році визнав «Хрещатик» неплатоспроможним. Пізніше Окружний адмінсуд Києва у лютому 2017 визнав бездіяльність НБУ щодо забезпечення захисту вкладників та кредиторів банку протиправною  

«Агрофірма П’ятихатська» у серпні 2017 року звернулася з позовом до НБУ банку з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку «Хрещатик». Суд прийшов до висновку, що позивач не має ніякого права оскаржуваити рішення банківського регулятора. Окружний адміністративний суд у квітні 2018 року визнав, що ліквідація банку була законною.

ФГВФО у квітні 2019 призупинив виплати вкладникам банку «Хрещатик» з метою збереження активів банку та запобігання втрати їх вартості, а також для захисту прав вкладників та кредиторів банку.

В червні 2019 ФГВФО оголосив про ліквідацію банку «Хрещатик».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію