Захворіло у світі
11,089,137
Померло у світі
525,400
Вилікувалось у світі
5,888,664
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
ПриватБанк звернувся за переглядом рішення про виплату А-Банку та ФК «Динамо Київ» Суркісів 407 млн грн

ПриватБанк звернувся за переглядом рішення про виплату А-Банку та ФК «Динамо Київ» Суркісів 407 млн грн

У ПриватБанку стверджують, що Ігор Суркіс підтвердив свою спільну власність з Ігорем Коломойським у медіагрупі «1+1»

Цей матеріал також доступний російською
ПриватБанк звернувся за переглядом рішення про виплату А-Банку та ФК «Динамо Київ» Суркісів 407 млн грн
Григорій Суркіс, Ігор Коломойський та Ігор Суркіс
Фото: finbalance.com.ua

Державний ПриватБанк звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва та Шостого апеляційного адміністративного суду із двома заявами про перегляд постанов суду про відшкодування А-Банку та ФК «Динамо Київ», що належать родині Суркісів, майже 407 млн грн у 2018 році у зв'язку з новими обставинами, що відкрилися. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

«Підставою для подачі заяв стало встановлення ПриватБанком обставини, що сам пан Ігор Суркіс  підтвердив  свою спільну  власність з колишнім акціонером ПриватБанку паном Ігорем Коломойським у медіагрупі «1+1», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що таке підтвердження міститься в позові Суркіса, що був поданий співвласником А-Банку наприкінці 2019 року до суду в Лондоні. Згідно з повідомленням, це є однією з підстав для висновку про пов'язаність Суркіса з ПриватБанком.

«Обставина володіння і розпорядження часткою в телеканалі «1+1» спростовувалась і спростовується  паном Суркісом та  пов'язаними з родиною Суркісів компаніями в Україні. Українські суди задовольнили позови А-Банку та ФК «Динамо Київ», серед іншого, на підставі висновку про відсутність у пана Суркіса права власності на частку в медіагрупі «1+1», – йдеться в повідомленні.

ПриватБанк вважає, що рішення у справах А-Банку та ФК «Динамо Київ» мають бути переглянуті за нововиявленими обставинами.

Зазначається, що за вказаними обставинами ПриватБанк наполягає на підтвердженні законності визначення Ігоря Суркіса пов'язаною з ПриватБанком особою.

Нагадаємо: 15 червня Велика Палата Верховного Суду продовжить розгляд справи за позовом родини Суркісів про скасування рішення НБУ щодо визначення членів сім'ї Суркісів пов'язаними з  ПриватБанком  особами та про визнання нечинними договорів обміну їх депозитів обсягом 1 млрд грн на акції додаткової емісії ПриватБанку під час націоналізації (bail-in).

ПриватБанк отримав чотири нові постанови про примусове стягнення виплати Суркісам понад $250 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті