Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
TikTok заробив найбільше грошей серед усіх мобільних додатків у світі

TikTok заробив найбільше грошей серед усіх мобільних додатків у світі

Левову частку виручки приніс китайський ринок

TikTok заробив найбільше грошей серед усіх мобільних додатків у світі
фото DR

Сервіс TikTok і його китайський аналог Douyin в квітні заробили $78 млн на покупках всередині програми, свідчать дані аналітичної компанії Sensor Tower, на яку посилається Forbes. Це найбільший результат серед мобільних додатків у світі, і більший, ніж у YouTube, Netflix і Tinder.

Порівняно з квітнем минулого року виручка TikTok і Douyin, розроблених китайською ByteDance Ltd., зросла в 10 разів, зазначає Sensor Tower. Приблизно 86,6% виручки приніс китайський ринок, ще 8,2% – ринок США. В обох програмах є система покупки внутрішньої валюти, яку можна витрачати на підтримку вподобаних авторів. При цьому ні TikTok, ні Douyin не ввійшли в топ-10 Google Play за обсягом покупок всередині програми, але посіли перше місце серед додатків App Store.

На другому місці в загальному рейтингу опинився YouTube, виручка якого склала майже $76 млн. Вона виросла на 57% порівняно з квітнем 2019-го: більша частина виручки від покупок всередині програми надійшла з США (56,4%), на другому місці Японія (11%).

У першу п'ятірку також увійшли Tinder, Disney+ і відеосервіс Tencent Video.

Компанія ByteDance, якій належать TikTok і Doying, вивчає можливості для онлайн-торгівлі, але поки покладається на рекламу як на головне джерело прибутку, пише Bloomberg. За даними дослідницької компанії Emarketer, більше 75 млн користувачів соцмереж у США 14 років і старше зроблять хоча б одну покупку всередині програми – зростання на 17,3% порівняно з 2019-м, зазначив Bloombеrg.

20 травня вартість ByteDance перевищила $100 млрд. За словами співрозмовників Bloomberg, останнім часом пройшло кілька угод з продажу часток в ByteDance. В рамках деяких з цих угод ByteDance був оцінений в $140 млрд, засвідчило одне з джерел.

Нагадаємо, TikTok звинуватили у відмові видаляти відео з дітьми віком до 13 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті