Захворіло у світі
45,629,082
Померло у світі
1,189,515
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
387,481
Померло в Україні
7,196
Вилікувалось в Україні
158,928
Танкер Delfi відбуксирували до порту Чорноморська

Танкер Delfi відбуксирували до порту Чорноморська

Транспортування судна до порту Чорноморська зайняв понад вісім годин

Танкер Delfi відбуксирували до порту Чорноморська
фото: facebook.com/maksymkutsyi

Танкер Delfi, який раніше затонув біля одеського пляжу «Дельфін», відбуксирували до порту Чорноморська (Одеська обл.), де буде вирішуватися його подальша доля. Про це повідомляється на сайті Одеської міськради.

«Управлінню інженерного захисту території міста і розвитку узбережжя Одеської міської ради доручено обстежити берегозахисну споруду в районі аварії, вжити заходів щодо розрахунку завданих місту збитків», – йдеться в повідомленні.

Голова Одеської ОДА Максим Куций на своїй сторінці у фейсбуці уточнив, що процес транспортування судна до порту Чорноморська зайняв понад вісім годин.

«За планом, танкер піднімуть на берег для подальшої роботи. Це дуже кропіткий процес, який триватиме ще деякий час», – додав він.

Нагадаємо: 22 листопада 2019 року поблизу Одеси сів на мілину танкер «Делфі», власник якого не дозволяв екіпажу залишити судно, а рятувальні катери не могли підійти до нього через шторм. Тоді повідомлялося, що на борту немає вантажу, який би загрожував екологічній ситуації Одещини. Але судно не мало відповідних реєстраційних документів.

Того ж дня аналізи показали перевищення допустимої концентрації нафтопродуктів у воді у 53 рази, а 23 листопада Держекоінспекція Кримсько-Чорноморського округу прозвітувала, що вміст нафтопродуктів у воді на місці аварії перевищує гранично допустиму концентрацію в 157 разів.

8 квітня судновласник затонулого в Одесі танкера Delfi запевнив генпрокурора Ірину Венедіктову, що найближчим часом забере судно з берега за власний кошт.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій запевняв, що підйом танкера «Делфі» за умови ясної погоди та відсутності хвиль буде завершено до 20 липня.

7 серпня капітану танкера призначили покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 рік.

Потім власник судна хотів через суд завадити евакуації

Одеська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 червня закрила місцевий пляж «Дельфін» через витік нафтопродуктів із затонулого поблизу танкера.

Delfi завдав збитків екології майже на $20 000.

Танкер забрали з одеського пляжу 10 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті